Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 6 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo małopolskie

Miasto: Kraków

Plac zabaw dla dzieci w Parku Jordana w Krakowie

Park Jordana w Krakowie to centrum rodzinnej rekreacji. Znajdziemy tutaj kilka placów zabaw rozlokowanych na terenie parku, linarium, boiska sportowe, skatepark i wiele innych ciekawych atrakcji dla dzieci.

Tuż przy alei 3 Maja znajduje się duży i nowoczesny plac zabaw. Dzieci znajdą tutaj rozmaite atrakcje. Tuż po przekroczeniu bramki wejściowej w oczy rzuca się duża instalacja do wspinaczki metalowo linowa połączona ze zjeżdżalniami. Instalacja wraz z huśtawkami osadzona została na miękkim gumowym podłożu.

Dołącz do społeczności świadomych rodziców

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z naszą Polityką Prywatności.
Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie.

Tuż obok na piasku na najmłodszych czekają bujane koniki, piaskownice, zjeżdżalnia, karuzela i drewniana lokomotywa. Wyposażenie wykonano głównie z drewna, wszystko jest kolorowe i zachęca do świetnej zabawy.

Dla rodziców przygotowano wiele ławek, możemy tu usiąść, wziąć książkę i miło spędzić czas, obserwując bawiące się dzieci. Wiele zieleni dookoła sprawi, że w tym miejscu szybko możemy się zrelaksować. 

plac zabaw dla dzieci w parku jordana w krakowie

Warto dodać, że w tym miejscu młodsze i starsze dzieci znajdą coś dla siebie. Jeżeli jednak chcecie więcej, to w parku Jordana znajdziecie jeszcze wiele innych atrakcji. Koniecznie musicie wybrać się na spacer i zwiedzić cały park, Podążając alejkami odkryjecie kolejne ciekawe miejsca, nikt nie będzie się tu nudził. 

Wielkie trawniki, piękna zieleń, świetna infrastruktura to powody dla których park jest jednym z obowiązkowych punktów wycieczki po Krakowie z dziećmi. Poniżej w "zobacz również" znajdziecie szerzej opisane inne zakątki parku Jordana i całego Krakowa. Życzymy świetnej zabawy!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem