Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: prawie 8 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo dolnośląskie

Miasto: Wrocław

Szukasz pomysłu na spędzenie wolnego popołudnia z dzieckiem we Wrocławiu? Jeżeli tak to Park Kleciński powinien Cie zainteresować. Tu wśród zieleni usytuowano moc atrakcji dla dzieci, które zaskoczą nie tylko najmłodszych ale i Ciebie. Wszystko wygląda niesamowicie i robi ogromne wrażenie.

Plac zabaw w Parku Klecińskim  jest ukształtowany naturalnie pomiędzy istniejącymi drzewami.  Plac dzieli się na ogrodzoną część dla dzieci młodszych oraz otwartą część dla dzieci starszych. Maluchom przygotowano zestawy do zabawy w piasku z domkiem i ręcznie rzeźbione bujaki. Starsze dzieci mają do dyspozycji duży zestaw zabawowy, wieżę z krętą zjeżdżalnią oraz huśtawki. Wokół placu usypano niewielkie pagórki i obsadziliśmy krzewami. Na jednym z pagórków umieszczono domek z rozchodzącymi się z niego trzema krętymi tunelami z wierzby. 

Plac zabaw dla dzieci Park Klecinski Wrocław

Jeżeli chcesz odkryć więcej takich placów zabaw we Wrocławiu to w "zobacz również" przygotowaliśmy jeszcze kilka propozycji. Sprawdź je już teraz, być może jeden z nich zainspiruje Cie do zorganizowania czasu w ciekawy sposób. Życzymy miłego dnia!

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem