Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 6 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo małopolskie

Miasto: Kraków

Plac zabaw dla dzieci w parku Tysiąclecia w Krakowie

Jeżeli chcesz spędzić popołudnie z dziećmi w spokojnej okolicy, z dala od krakowskiego tłumu, to park Tysiąclecia i usytuowany tu plac zabaw jest doskonałą propozycją. Warto go odkryć i cieszyć się otaczającą nas zielenią. Możemy usiąść tu na jednej z wielu ławek i obserwować bawiące się dzieci.Plac zabaw usytuowano na dużej trawiastej górce. Uwagę dzieci jako pierwsza z pewnością przyciągnie instalacja w formie statku! Statek ten wyposażony jest w  liny do wspinaczki i zjeżdżalnię. Tuż obok dla dzieci przygotowano rozbudowany domek z rurowym mostkiem, zjeżdżalnią. Do dyspozycji oddano także huśtawki, sprężynowe bujaki, bujane koniki i piaskownicę.

plac zabaw dla dzieci w parku tysiąclecia w Krakowie

 Wszystkie atrakcje usytuowano na piaszczystym podłożu. Okolica jest cicha, zielona i spokojna. Czas spędzony tutaj będzie z pewnością czasem relaksu i relaksu. Będąc w Krakowie warto wybrać się na spacer po parku Tysiąclecia i odkryć wszystkie jego piękne zakątki, podarować dzieciom chwile beztroskiej zabawy. 

plac zabaw park tysiąclecia Kraków

Atrakcje dla dzieci w Krakowie

Jeżeli chcecie odkryć więcej ciekawych miejsc dla dzieci w tym historycznym mieście to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy dla Was kolejne propozycje na spędzenie wolnego czasu z dziećmi. Zachęcamy do odkrywania nowych miejsc i życzymy udanej zabawy!
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem