Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: prawie 6 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Piekary Śląskie

Piekary Śląskie po raz kolejny prezentują piękny i nowy plac zabaw. Przy ulicy Brzezińskiej, powstał nowoczesny kompleks dla dzieci. Plac jest bardzo ładny i kolorowy.

Na pierwszy rzut oka rzuca się zjeżdżalnia z bardzo ciekawą instalacją do wspinania. Wygląda to bardzo interesująco i sprawia dzieciom wiele radości. Oprócz tego do dyspozycji są jeszcze bujane koniki i huśtawki, karuzela i piaskownica. Należy dodać, że znajduje się tutaj także huśtawka dla maluszków. Wszystko jest tu kolorowe i zachęca do świetnej zabawy. Znajdziecie tutaj pajęczynę, równoważnie z linek , mostki. Wyposażenie usytuowano na zbitym piasku. Dookoła znajduje się wiele ławek, możemy więc tu usiąść i obserwować bawiące się dzieci. Okolica jest zielona, gdzie nie spojrzeć otaczają nas krzewy i drzewa. 
Plac zabaw Piekary Śląskie ul. Brzezińska

Jeżeli chcesz odkryć więcej takich miejsc i atrakcji dla dzieci w Piekarach Śląskich, to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy kolejne ciekawe propozycje na spędzenie wolnego czasu w rodzinnym gronie. Życzymy udanej zabawy i miłego dnia!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem