Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo dolnośląskie

Miasto: Wrocław

Plac zabaw dla dzieci na placu Pereca we Wrocławiu

Na placu Pereca przygotowaliśmy wyjątkowy plac zabaw, którego przestrzeń nawiązuje do wioski Hobbitów. Na jego terenie ukształtowaliśmy niewielkie, malownicze pagórki, porośnięte zielenią. Dla najmłodszych dzieci przeznaczyliśmy dużą piaskownicę z zestawem zabawowym, ręcznie rzeźbione bujaki oraz szeroką zjeżdżalnię. Strefa dedykowana dla starszych dzieci zawiera zestaw zabawowy w kształcie domku Hobbita, trzy trampoliny oraz różnorodne huśtawki.

Na placu znajdziemy również zestawy do zabaw sprawnościowych, składające się z pali do wspinania, pomostów, sieci i lin. Ten plac z pewnością zrobi wrażenie nawet na największych odkrywcach takich miejsc! Będąc w okolicy już z daleka słychać radosne okrzyki bawiących się dzieci.  Taka rekomendacja mówi sama za siebie. Zwiedzając Wrocław po prostu warto się tu wybrać, jesteśmy przekonani, że sprawicie dzieciom przyjemność zabierając je właśnie w to miejsce. 

 

plac zabaw dla dzieci we wrocławiu na placu pereca

Jest to miejsce, które zaskoczy nie tylko dzieci ale i rodziców. Jeżeli więc chcecie przeżyć niesamowite chwile w rodzinnym gronie i świetnie się bawić to będąc we Wrocławiu, to koniecznie musicie się tu wybrać. Warto też zrobić dzieciom tu wiele zdjęć, gdyż w tak ciekawej okolicy z pewnością wyjdą super! 

Atrakcje dla dzieci we Wrocławiu

Jeżeli chcecie odkryć więcej atrakcji dla dzieci we Wrocławiu to sprawdźcie poniżej część "zobacz również" tam czekają na Was kolejne propozycje na spędzenie wolnego czasu w ciekawy sposób.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem