Autor: biuro@mokporeba.pl

Opublikowane: ponad 5 lat temu

Kategorie: Obiekty sportowe

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Poręba

Jeżeli lubicie odkrywać niesamowite place zabaw, które zaskoczą nie tylko dzieci ale i Was to w Porębie przy ul. Przodowników, przy boisku Orlik czeka coś specjalnego. Warto odkryć interesującą instalację, by podarować dzieciom chwile świetnej zabawy. Ciekawą nowością, jest również fabryka piasku.

Fabryka piasku to zupełnie nowe spojrzenie na tradycyjną piaskownicę, przekształcającą ją w funkcjonalne i pełne zabawy otoczenie. Fabryka piasku została zaprojektowana, aby wyglądem przypominać linię produkcyjną pełną elementów do manipulowania i tworzenia, które pomagają dzieciom w nauce, a niemowlętom w rozwoju, dostarczając przy tym niebywałych pokładów rozrywki. Dzieci mogą zbierać piasek, wsypywać go w foremki, kształtować i formować go w dowolne kształty, a ich jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia. Koparka, przenośnik, taśma produkcyjna, dźwig i wiaderko pełnią funkcję elementów łączących ze sobą poszczególne stanowiska „pracy”.


Przenoszenie piasku wymaga od dzieci koncentracji i zręczności. Ten element wyposażenia placu zabaw, jest lubiany nie tylko przez dzieci, ale zachęca rodziców do interakcji ze swoimi pociechami.

Plac zabaw Poręba ul. Przodowników Również linkowe instalacje oraz duża ścianka zachęcają do wspinaczki. Zjeżdżalnie, huśtawki, czy bujaczki są miłym uzupełnieniem tak ciekawego placu zabaw. Taka różnorodność sprawia, że młodsze i starsze dzieci znajdą tu coś dla siebie i nie będą się tu nudzić.

Przy porębskim Orliku, tuż przy nowym miejscu do przedniej zabawy, stanęła także ławeczka z przewijakiem. Teraz każda świeżo upieczona mama, będzie miała już wygodne miejsce do zaopiekowania się swoim maleństwem.

Jeśli nie macie pomysłu, jak z pociechami spędzić ciepłe popołudnie, zapraszamy do testowania!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem