Autor: biuro@mokporeba.pl

Opublikowane: ponad 5 lat temu

Kategorie: Obiekty sportowe

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Poręba

Strefa sportu w Porębie przy ul. Przodowników to kolejne miejsce rozrywki nie tylko dla najmłodszych mieszkańców miasta, ale także dla tych co lubią dbać o swój wygląd. Bowiem w parku powstała także siłownia do street workout'u. Obok znajdziecie również boisko do koszykówki oraz piłki nożnej.

W strefie sportu główne miejsce zajmuje siłownia plenerowa przeznaczona dla dzieci, dorosłych oraz seniorów. Z siłowni mogą korzystać zarówno początkujące osoby, jak i zaawansowani sportowcy. Ułatwieniem dla osób początkujących są instrukcje opisujące prawidłowy sposób korzystania ze sprzętu. Znajdziecie tam sprzęty wzmacniające ramiona, nogi, wysmuklające talię, pomagające w bólach pleców i stawów. Wśród sprzętów obecny jest orbitrek, biegacz, steper, wioślarz, ławeczka, wyciąg górny, czy prostownik grzbietu.

Strefa sportu Poręba ul. Przodowników

Jeżeli chcesz odkryć więcej takich atrakcji w Porębie to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy dla Ciebie kolejne propozycje na spędzenie wolnego czasu w rodzinnym gronie. Odkryj je wszystkie, a być może jedna z nich zainspiruje Cię do zmiany trybu życia i rozpoczęcia przygody ze sportem.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem