Autor: biuro@freekids.pl

Opublikowane: prawie 8 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo wielkopolskie

Miasto: Poznań

Jeżeli szukasz nowych miejsc, do których mogłabyś wybrać się z dziećmi w Poznaniu to plac zabaw przy ul. Chlebowej jest bardzo dobrą propozycją. Znajdziesz tu ciekawe wyposażanie dopasowane do pociech w różnym wieku. Zobacz zdjęcia i poznaj lepiej to miejsce, 

Jest to nowoczesny obiekt rekreacyjny dla dzieci. Zachęca najmłodszych rozmaitymi atrakcjami. Znajduje się tu domek ze zjeżdżalnią, instalacje do wspinaczki, bujane koniki i huśtawki. Wszystko jest kolorowe i zachęca do świetnej zabawy. Na placu można także grać w kółko i krzyżyk, będzie to więc świetny sposób na spędzenie czasu wspólnie. Wszystkie atrakcje umieszczono na piaszczystym podłożu.  Dookoła znajduje się wiele ławek z których można obserwować bawiące się dzieci. Obiekt dla bezpieczeństwa został ogrodzony.
Jeżeli chcesz odkryć więcej takich atrakcji dla dzieci w Poznaniu to koniecznie sprawdź poniżej "zobacz również" tam czekają na Ciebie kolejne ciekawe miejsca rodzinnej rekreacji. Place zabaw, parki i obiekty sportowe, które warto odwiedzić, by świetnie się bawić. Życzymy więc miłego dnia!

Plac zabaw wykonała firma FreeKids s.c. www.freekids.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem