Autor: media@ruda-sl.pl

Opublikowane: prawie 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Ruda Śląska

Plac zabaw dla dzieci znajduje się na terenie dużego kompleksu sportowo rekreacyjnego zlokalizowanego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Rudzie Śląskiej.

Cały obiekt jest miejscem, w którym z pewnością, żadne dziecko nie będzie się nudzić! Do dyspozycji są tutaj nowoczesne boiska sportowe, tor rowerowy pumptrack i nowoczesny plac zabaw
Plac zabaw dla dzieci w Rudzie Śląskiej przy SP nr 2 

Plac zabaw zachęca najmłodszych wieloma atrakcjami. Znajdziemy tu domek ze zjeżdżalnią, instalacje do wspinaczki z elementami linowymi, tor do ćwiczenia równowagi i bujane koniki. Wyposażenie wykonano głównie z drewna i usytuowano na miękkim podłożu. Wszystko zachęca tutaj do dobrej zabawy, a dla bezpieczeństwa cały obiekt został ogrodzony. Na terenie placu znajdziemy także ławeczki, można tu usiąść i w spokojnej okolicy zrelaksować się obserwując bawiące się dzieci.

Plac zabaw Ruda Śląska Bykowina SP 2

Cały obiekt to doskonałe miejsce rodzinnej rekreacji, w którym wszyscy bez względu na wiek będą bawić się świetnie. Jeżeli jednak chcecie odkryć więcej takich miejsc to sprawdźcie poniżej "zobacz również" tam czekają kolejne miejsca , które koniecznie trzeba odwiedzić z dziećmi!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem