Autor: media@ruda-sl.pl

Opublikowane: około 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Ruda Śląska

W Parku Strzelnica w Rudzie Ślaskiej znajduje się duży kompleks sportowo rekreacyjny, który koniecznie trzeba odwiedzić będąc z dziećmi w mieście. W skład obiektu wchodzi plac zabaw, siłownia zewnętrzna i kompleks boisk sportowych. Wszystko to usytuowano na skraju malowniczego parku. Taka ilość atrakcji sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.  


Plac zabaw w Rudzie Śląskiej w Parku Strzelnica

Wszystko zachęca tutaj do świetnej zabawy! Na placu dla dzieci przygotowano domek ze zjeżdżalnią i instalacjami do wspinaczki, huśtawki, bujane koniki, piaskownicę i małą karuzelę. Warto dodać, że znajduje się tutaj także huśtawka dla niemowląt. Wszystkie atrakcje wykonano głównie z drewna i usytuowano na miękkim, kolorowym podłożu. Dookoła usytuowano kilka ławek, można tu spokojnie usiąść, odpocząć obserwując bawiące się dzieci. Cały plac zabaw dla bezpieczeństwa został ogrodzony.

Plac zabaw Ruda Śląska Park Strzelnica

Okolica jest po prostu piękna! Dookoła mamy mnóstwo zieleni. Plac zabaw znajduje się tuż przy wejściu do parku. Szeroka ścieżka zachęca do wejścia do środka i odkrycia pięknych miejsc.Spacer z dziećmi będzie doskonałą propozycją na spędzenie rodzinnego popołudnia. 

Jeżeli chcecie odkryć więcej ciekawych miejsc i atrakcji dla dzieci w Rudzie Śląskiej to sprawdźcie poniżej "zobacz również" tam czekają kolejne propozycje na spędzenie czasu z dziećmi w niezapomniany sposób! 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem