Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: prawie 7 lat temu

Kategorie: Obiekty sportowe

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Zabrze

Przy alei Bohaterów Monte Cassino w Zabrzu znajdziecie osiedlowy plac zabaw dla dzieci z elementami siłowni zewnętrznej. 

Dla najmłodszych przygotowano tutaj domek ze zjeżdżalnią i drabinkami do wspinaczki, instalację do trenowania równowagi huśtawki i bujane koniki. Nie zapomniano także o piaskownicy. Wyposażenie placu zabaw wykonano głównie z drewna i usytuowano na trawie. Wszystko jest tu zachęca do zabawy. obiekt jest częściowo odgrodzony od drogi żywopłotem. Dla rodziców przygotowano tutaj kilka ławek, możemy więc usiąść i obserwować bawiące się dzieci. 
plac zabaw dla dzieci w Zabrzu

Warto dodać, że na terenie tego obiektu rekreacyjnego usytuowano kilka urządzeń do ćwiczeń. Jeżeli więc chcecie spędzić czas aktywnie i poprawić swoją  sprawność to jest to doskonałe miejsce. Plac zabaw to dobra propozycja dla mieszkańców okolicznych bolków. 

A jeżeli jesteście gotowi na odkrywanie nowych miejsc rekreacji dla dzieci w Zabrzu to sprawdźcie koniecznie poniżej "zobacz również" tam czekają na Was kolejne propozycje. Sprawdźcie więc, gdzie warto się wybrać, by zawsze świetnie się bawić! 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem