Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Rybnik

Gdzie by tu dziś wybrać się z dziećmi? Jeżeli też zadajesz sobie takie pytanie będąc w Rybniku to mam dla Ciebie propozycję pełną zabaw! Na skwerze POW przygotowano świetny plac zabaw. Jest to nowoczesny obiekt rekreacyjny, który zaskoczy formą i kształtem niejednego weterana placów zabaw. W ciepłe dni z daleka już słyszać radosne okrzyki bawiących się tu dzieci. Plac zabaw zachęca najmłodszych rozmaitymi atrakcjami. Znajdziemy tu rozbudowane domki ze zjeżdżalniami, przeróżne instalacje do wspinaczki, huśtawki bujane koniki i karuzele. Duża różnorodność atrakcji sprawia, że młodsze i starsze dzieci z pewnością znajdą tu coś dla siebie. 


Wyposażenie placu zabaw osadzono na bezpiecznym, miękkim gumowym podłożu, całość częściowo ogrodzono. Dookoła ustawiono wiele ławek i leżaków, z których można obserwować bawiące się dzieci i miło spędzić czas. Spokojna i zielona okolica sprawia, że to doskonałe miejsce rodzinnej rekreacji. 


Jeżeli spodobało Ci się to miejsce to podziel się nim z innymi udostępniając tą stronę. Będzie nam bardzo miło. A jeżeli chcesz odkryć więcej takich miejsc dla dzieci w Rybniku to poniżej przygotowaliśmy kolejne propozycje. Sprawdź je koniecznie a być może jedna z nich zainspiruje Cię do zorganizowania kolejnej rodzinnej wycieczki. Życzymy Ci miłego dnia i udanej zabawy! Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem