Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 6 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Sosnowiec

Przy samej plaży jeziora Stawiki w Sosnowcu usytuowano nowoczesny kompleks rekreacyjny składający się z placu zabaw dla młodszych dzieci i siłowni pod gołym niebem. 

Cały plac zabaw jest dużą piaskownicą, w której  znajdziemy niską zjeżdżalnię, bujane koniki i podwójną huśtawkę. Dla rodziców przygotowano kilka ławek. Wszystkie elementy wyposażenia wykonano głównie z drewna. Plac zabaw dla bezpieczeństwa został ogrodzony drewnianym płotkiem.

Dołącz do społeczności świadomych rodziców

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z naszą Polityką Prywatności.
Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie.


Plac zabaw dla dzieci w Sosnowcu na Stawikach

plac zabaw dla dzieci sosnowiec stawiki

Okolica sprzyja rodzinnej rekreacji i to niezależnie od pogody! W upalne dni oprócz placu zabaw do dyspozycji jest także plaża, na której można poszaleć z dziećmi i jezioro w którym możemy się ochłodzić. W chłodniejsze dni jest to świetne miejsce na przystanek podczas rodzinnego spaceru, lub dłuższej wycieczki rowerowej.

Dla nieco starszych dzieci i dorosłych tuż obok przygotowano siłownię zewnętrzną, dzięki której można poprawić swoją sprawność i zadbać o kondycję na świeżym powietrzu. To wszystko sprawia, że plac zabaw na stawikach w sosnowcu jest miejscem do którego chce się wracać.

W tej okolicy znajduje się jeszcze kilka innych nowoczesnych i dobrze wyposażonych placów zabaw. Warto odkryć je wszystkie! W tym celu sprawdźcie poniżej "zobacz również" tam czekają kolejne atrakcje dla dzieci będące świetną propozycją na spędzenie wolnego czasu z dziećmi.  

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem