Autor: r.werner@um.swidnica.pl

Opublikowane: prawie 8 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo dolnośląskie

Miasto: Świdnica

Plac zabaw w Świdnicy przy ul. Ułańskiej

Odkrywając Świdnicę z dziećmi warto zajrzeć tutaj! Przy ul. Ułańskiej usytuowano nowoczesny kompleks sportowo - rekreacyjny położony w spokojnej okolicy.

Jedną z części kompleksu jest nowoczesny plac zabaw dla dzieci. Obiekt zachęca najmłodszych rozbudowanym domkiem ze zjeżdżalniami i instalacjami do wspinaczki, bujanymi konikami, huśtawkami, małą karuzelą i tablicami do rysowania. Wyposażenie placu zabaw wykonano głównie z drewna i usytuowano na bezpiecznym, poliuretanowym podłożu. Wszystko zachęca tutaj do zabawy, jest kolorowe i ciekawe. Duża różnorodność atrakcji sprawia, że młodsze i starsze dzieci znajdą tu coś dla siebie.

 

Na terenie placu umieszczono kilka ławek, z których można obserwować bawiące się dzieci. Dla bezpieczeństwa cały obiekt jest ogrodzony.

Plac zabaw w Świdnicy przy ul. Ułańskiej

Okolica jest cicha i spokojna, sprzyja to rodzinnej rekreacji. Plac zabaw znajduje się w kompleksie rekreacyjno - sportowym z boiskiem do piłki nożnej, koszykówki, siłowni zewnętrznej i przestrzeni rekreacyjnej. W przestrzeni zlokalizowane są stojaki na rowery oraz stół do tenisa stołowego. Warto także dodać, że nad całością czuwa animator.

Obiekt jest jedną z wielu nowoczesnych i interesujących atrakcji dla dzieci w Świdnicy. Odkryj je wszystkie z nami już dziś, a z pewnością już nigdy nie będziesz się nudzić.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem