Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: około 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Świętochłowice

Plac zabaw w Parku Heiloo w Świętochłowicach

W parku Heiloo w Świętochłowicach znajdziemy moc atrakcji dla dzieci! Wśród alejek przecinających park usytuowano m. in. dwa duże place zabaw.

Jeden z nich posiada wyposażenie nieco mniej standardowe od tego jakie znamy z innych placów. Zachęca najmłodszych do aktywności fizycznej, poprawia zmysł równowagi i sprawność, a do tego wygląda bardzo interesująco. To ciekawa propozycja na aktywne spędzenie wolnego czasu z dziećmi.

Plac zabaw w Parku Heiloo w Świętochłowicach


Tuż obok usytuowano małą karuzelę, stół do gry w ping ponga oraz kilka urządzeń siłowni zewnętrznej. Dla rodziców przygotowano kilka ławek, na których możemy usiąść, miło spędzić czas obserwując bawiące się dzieci.

Park Heilo polecamy odwiedzić, także w szczególnie upalne dni, gdyż wszystkie atrakcje usytuowano między drzewami. Dają one wiele cienia, co sprawia, że nie musimy się martwić o zbyt duże promieniowanie.

Jak już wspomnieliśmy nie jest to jedyny obiekt rodzinnej rekreacji w tym parku. Do dyspozycji mamy jeszcze jeden plac zabaw, który można zobaczyć poniżej w "zobacz również". Będąc w parku musicie koniecznie się tam wybrać. 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem