Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 6 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Tychy

Plac zabaw dla dzieci w Tychach

Przy ulicy edukacji w Tychach znajdziecie nowoczesny plac zabaw, na terenie którego każdy znajdzie coś dla siebie. Nowocześniejsza, ogrodzona część zachęca najmłodszych przede wszystkim samochodem ciężarowym. Tak! Można tu usiąść w kabinie i poczuć się jak kierowca prawdziwej ciężarówki. Tuż obok usytuowano długa zjeżdżalnie tyrolkę i huśtawkę dla młodszych dzieci typu gniazdo. Na placu znajduje się także piaskownica, huśtawki i karuzela. Za ogrodzeniem pod drzewami  usytuowano  drewniane domki ze zjeżdżalniami, instalacje do wspinaczki i drabinki.
Ta cześć placu znajduje się w cieniu co ma bardzo duże znaczenie w upalne dni. Nie musimy się obawiać o zbyt ostre słońce. Wyposażenie placu zabaw wykonano głównie z drewna i usytuowano na trawie lub miękkim podłożu. Wszystko jest tu kolorowe i zachęca do świetnej zabawy. 


plac zabaw dla dzieci w Tychach

Jeżeli chcesz odkryć więcej placów zabaw w Tychach to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy kolejne propozycje spędzenia wolnego czasu w rodzinnym gronie. Odkryj je wszystkie, a być może któraś a nich zainspiruje Cie do zorganizowania fajnej wycieczki. Życzymy udanej zabawy i miłego dnia.  

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem