Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: około 8 lat temu

Kategorie: Parki rozrywki

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Tychy

Park Linowy Paprocany w Tychach zaprasza do aktywnej wspinaczki na linach, aktywnego spędzania czasu, organizacji niezapomnianych imprez takich jak urodziny, spotkania integracyjne itp.

Posiadamy doświadczoną profesjonalną kadrę instruktorów.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH, ZARÓWNO DZIECI JAK I DOROSŁYCH  DO AKTYWNOŚCI NA LINACH,  SPRÓBOWANIA SWYCH SIŁ W NASZYM PARKU I ŻYCZYMY UDANEJ ZABAWY!

Park oferuje 6 tras o łącznej długości przekraczającej 1200 m. Przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne przeszkody i wiele niespodzianek gwarantujących doskonałą zabawę. Przeciąganie i toczenie beczek, skoki na linach, deskorolki, bardzo dłuuuuuuuugie tyrolki i wiele, wiele innych atrakcji czeka na Was w Parku Linowym Paprocany!!!

Udanej zabawy!

NA PRZESZKODACH  NASZEGO PARKU LINOWEGO BAWIĆ SIĘ MOGĄ WSZYSCY. Niepotrzebne jest doświadczenie i obycie ze sprzętem alpinistycznym. Nad bezpieczeństwem czuwają przeszkoleni instruktorzy. Zapewniamy niezapomniane wrażenia i wysiłek na świeżym powietrzu. Jest to zabawa zarówno dla dzieci, młodzieży, dorosłych, jak też i dla starszych osób. Jedyne ograniczenia to wzrost powyżej 1,20 cm albo zły stan zdrowia, mogący pogorszyć się przy wysiłku fizycznym.

Park Linowy „Paprocany” dzięki dogodnemu położeniu w Ośrodku sportowo-rekreacyjnym jest szczególnie ciekawą propozycją spędzania wolnego czasu dla rodzin z dziećmi, gdyż wpisuje się w aktywną turystykę i staje się alternatywą spędzania wolnego czasu dla dzieci i młodzieży, która poprawia ich stan zdrowia i chroni przed negatywnymi skutkami chorób cywilizacyjnych.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem