Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: około 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Gliwice

Plac zabaw dla dzieci w Lesie Komunlanym w Gliwicach

Jeżeli szukacie, ucieczki od miejskiego zgiełku, cieszy, zieleni i świetnej zabawy to koniecznie musicie odwiedzić z dziećmi plac zabaw w Lesie Komunlanym przy ul. Chorzowskiej w Gliwicach!


Jest to świetne miejsce na spędzenie wolnego czasu w rodzinnym gronie. Na terenie ogrodzonego placu zabaw znajdziemy standardowe atrakcje dla dzieci, są to zjeżdżalnie, huśtawki, piaskownica i bujane koniki. Wyposażenie wykonano z drewna i metalu, podłoże stanowi trawiasta ziemia. Dla rodziców przygotowano kilka ławek, można tu usiąść i obserwować bawiące się dzieci.


Wyjątkowa jest okolica, plac zabaw znajduje się między drzewami, co ma bardzo duże znaczenie w upalne dni. Drzewa zapewniają cień, dzięki któremu nie musimy obawiać się o zbyt ostre słońce. Jest to ciekawa propozycja na świetną zabawę i ucieczkę od centrum miasta, spędzenie czasu bliżej natury. Jest to jedno z tych miejsc, gdzie chce się wracać. Jeżeli chcesz odkryć więcej to poniżej w "zobacz również" czekają kolejne atrakcje dla dzieci w Gliwicach i propozycje na rodzinną rekreację.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem