Plac zabaw Augustów Regionalne Centrum Rekreacji KAKTUSIK

Autor: it@urzad.augustow.pl

Opublikowane: ponad 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo podlaskie

Miasto: Augustów

Plac zabaw Kaktusik w Augustowie

Odkrywając Augustów z dziećmi koniecznie musicie się tu wybrać. W zasadzie trudno przeoczyć to miejsce, gdyż Regionalne Centrum Rekreacji Kaktusik jest położone tuż przy błoniach rzeki Netta i miejskim porcie. Położone w malowniczej okolicy, wśród drzew swoimi atrakcjami zachęca nie tylko najmłodszych. Wszyscy, dorośli i dzieci będą się tutaj świetnie bawić.


Plac zabaw urządzony jest w ukwieconej scenerii ze stawami z podziałem na strefy wiekowe. Na terenie Kaktusika znajdziemy takie atrakcje jak rozbudowane, wysokie domki ze zjeżdżalniami, huśtawkami, bujakami. Oprócz tego skorzystać można z boiska do mini koszykówki, cymbergaja, piłkarzyków, zbijaka. Gry zespołowe rozgrywane w tak cudownej okolicy z pewnością będą źródłem świetnej zabawy. Dodatkową atrakcją dla dzieci są trampoliny i strefy mega kulek.

Standardowe wyposażenie placu zabaw wykonano głównie z drewna i usytuowano na piaszczystym podłożu.

plac zabaw w Augustowie Kaktusik

Latem pojeździć można na tu kucyku. W Kaktusiku organizowane są również koncerty. To świetne miejsce rodzinnej rekreacji, w którym zarówno dorośli jak i dzieci znajdą coś dla siebie.

Dla rodziców przygotowano tu wiele ławek i altanek. Na terenie Kaktusika znajduje się wiele knajpek, gdzie po świetniej zabawie można zjeść coś pysznego. Czas spędzony tutaj będzie pełen dobrej zabawy i na długo pozostanie w pamięci. Wszystkich spragnionych beztroskiego szaleństwa zapraszamy więc do Kaktusika!  

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem