Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 4 lat temu

Kategorie: Obiekty sportowe

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Siewierz

Jeżeli własnie podróżujesz z dziećmi pomiędzy Katowicami, a Częstochową to mamy dla Was propozycję. Czy nie czas się chwilę zatrzymać i rozprostować nogi? Zapraszamy na plac zabaw zlokalizowany tuż przy trasie w miejscowości Warężyn Kuźnica Warężyńska. Jest to bardzo dobre wyposażony obiekt rekreacji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. 

Dla najmłodszych przygotowano tu coś specjalnego! Już z daleka widać maszt drewnianego statku, który zachęca młodych marynarzy do świetnej zabawy. Można się tu wspinać po linach, zjeżdżać z pokładu na trawę i stanąć na mostku kapitańskim. Tuż obok znajduje się także drewniany domek ze zjeżdżalnią, huśtawki i bujane koniki. Czyli wszystko to, co dzieci lubią najbardziej. 


Nie zapomniano tu także o nieco starszych dzieciach i dorosłych. Obiekt wyposażono w elementy siłowni zewnętrznej. Możemy więc tu nie tylko rozprostować nogi ale także wykonać wiele ćwiczeń. Pięć podwójnych urządzeń pozwala na na prawdę różnorodną aktywność. 

Całość jest więc na prawdę fajnym i wartym polecenia kompleksem rekreacyjnym. Warto się tu zatrzymać nie tylko podczas podróży samochodem ale także rowerem lub podczas rodzinnego spaceru. Jeżeli chcesz odkryć więcej takich miejsc rodzinnej rekreacji w pobliżu to poniżej przygotowaliśmy kolejne propozycje. Zobacz je koniecznie, być może zainspirują Cię one do kolejnego rodzinnego wypadu. Życzymy udanej zabawy. 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem