Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 2 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo lubelskie

Miasto: Lublin

Gdzie najlepiej wybrać się z dziećmi w Lublinie? A może by tak polecieć w Kosmos? Tak! W kosmos dobrej zabawy wprost z placu zabaw z Rakietą. To nie żart na jednym z placów zabaw w Lublinie znajduje się najprawdziwsza rakieta. Tuż obok niej dla fanów krótszych podróży usytuowano samolot. Ci którzy mierzą wysoko zdecydowanie powinni się tu pojawić. Jeżeli więc Twoje dziecko marzy, by zostać astronautą to lepszej okazji do zrealizowania tego marzenia nie będzie! Oprócz tych instalacji na najmłodszych czeka tu jeszcze sporo innych zabawowych środków transportu.

Na placu zabaw znajdziemy drewniany statek masztowy ze zjeżdżalnią. Jest to więc kolejny środek transportu tym razem wodny. Tuż obok usytuowano jeep'a. Każdy miłośnik podróży małych i dużych może tu zasiąść za sterami wymarzonego pojazdu. Odkrywanie nie będzie końca. Na placu znajdziemy także huśtawki i piaskownice. Warto dodać, że nieopodal tryska wodą fontanna. 

plac zabaw z rakietą lublin

Dla nas rodziców przygotowano tu sporo ławek, możemy więc usiąść w cieniu i obserwować bawiące się dzieci. Jeżeli spodobało Ci się to miejsce to podziel się nim z innymi udostępniając tą stronę. Będzie nam bardzo miło. A jeżeli chcesz odkryć więcej takich miejsc dla dzieci w Lublinie to poniżej przygotowaliśmy kolejne propozycje. Sprawdź je koniecznie a być może jedna z nich zainspiruje Cię do zorganizowania kolejnej rodzinnej wycieczki. Życzymy Ci miłego dnia i udanej zabawy! 

 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem