Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: prawie 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Zabrze

Plac zabaw dla dzieci w Zabrzu przy ul. Keplera

Na samym końcu ul. Keplera tuż za ostatnimi blokami znajduje się interesujący drewniany plac zabaw dla dzieci. Odkrywając najlepsze miejsca rodzinnej rekreacji w Zabrzu nie sposób nie wspomnieć o tym miejscu.

Na dzieci czeka tutaj sporo atrakcji. Na pierwszy rzut oka zachęca drewniana lokomotywa z wagonem. Chyba każdy chciałby chociaż na chwilę zostać jej maszynistą. Tuż obok znajduje się domek ze zjeżdżalnią, instalacje do wspinaczki, mała karuzela i piaskownica. Warto dodać także, że usytuowano tutaj huśtawkę dla niemowląt. Każdy więc niezależnie od wieku będzie się tu świetnie bawił. Wyposażenie wykonano głównie z drewna i usytuowano na trawiastym podłożu. Plac jest otwarty i bardzo przestronny połączony z zieloną łąką.

plac zabaw dla dzieci Zabrze ul. Keplera 

Rodzice mogą usiąść tu na jednej z wielu ławek i miło spędzić czas w zielonej i spokojnej okolicy. Czas spędzony tutaj z pewnością będzie czasem dobrej zabawy, odpoczynku i relaksu. 

Jeżeli chcecie odkryć więcej ciekawych miejsc dla dzieci w Zabrzu i okolicy to koniecznie sprawdźcie poniżej "zobacz również" tam znajdziecie kolejne propozycje na spędzenie niezapomnianych chwile w rodzinnym gronie. 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem