Autor: media@ruda-sl.pl

Opublikowane: prawie 7 lat temu

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Ruda Śląska

Pumptrack przy SP nr 2 w Rudzie Śląskiej

Nowoczesny asfaltowy tor rowerowy pumptrack znajduje się na terenie dużego obiektu sportowo - rekreacyjnego przy Szkole Podstawowej nr 2 w Rudzie Śląskiej dzielnica Bykowina. Warto dodać, że jest to największy tor rowerowy typu pumptrack w Rudzie Śląskiej!


Jest to specjalnie przygotowany tor łączący jazdę rowerem z ogólnym treningiem. Na torze pumptrack czekają na nas szybkie zakręty, pętle i muldy. Doskonale wyrabia to refleks, zmysł równowagi oraz kondycję. Tor ma kształt pętli z różnymi muldami, które powodują, że jazda na rowerze nie wymaga pedałowania. Tor przeznaczony jest dla wszystkich którzy chcą czerpać więcej emocji z jazdy na rowerze. Zarówno dzieci jak i dorośli mogą spróbować tutaj swoich sił i świetnie się przy tym bawić. 

tor rowerowy Pumptrack Ruda Śląska Bykowina

Należy wspomnieć, że jest to jeden z dwóch takich torów rowerowych w Rudzie Śląskiej. Drugi, odrobinę mniejszy znajduje się w dzielnicy Wirek w parku Strzelnica. Odkryj go już teraz i trenuj na najlepszych obiektach w Twojej okolicy ->> Pumptrack Ruda Śląska Park Strzelnica 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem