Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: około 6 lat temu

Kategorie: Obiekty sportowe

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Gliwice

Pomiędzy ulicami Gwiazdy Polarnej i Syriusza na osiedlu Kopernika w Gliwicach znajduje się nowoczesna siłownia zewnętrzna. Można tu na świeżym powietrzu bez konieczności wykupowania karnetu zadbać o swoją kondycję i poprawić sprawność.

Na terenie siłowni plenerowej usytuowano tutaj pięć podwójnych stanowisk do ćwiczeń. Duża różnorodność sprawia, że możemy trenować tu różne partie ciała. Do dyspozycji mamy: rower, jeździec, narty biegowe, wiosła, narciarz biegowy, motyl, wyciskanie siedząc, urządzenie do ćwiczeń klatki piersiowej, biegacz, duże koło Tai-Chi. Wszystkie urządzeni usytuowano na kostce brukowej. 


Siłownia plenerowa w Gliwicach na osiedlu Kopernika

siłownia zewnętrzna Gliwice osiedle Kopernika

Cały skwer, na którym znajduje się plac zabaw został zagospodarowany w bardzo ciekawy sposób, siłownia plenerowa jest tylko jedno z jego części. Znajdziemy tu jeszcze boisko do tenisa, stanowiska do gry w ping-ponga i stoliki do gry w szachy. Wszystko to połączone jest alejkami, przy których osadzono wiele ławek. Możemy tu usiąść, odpocząć i miło spędzić czas w zielonej okolicy. Jest to świetne miejsce rodzinnej rekreacji, z pewnością watro wybrać się tu z rodziną, by aktywnie spędzić czas.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem