Siłownia zewnętrzna Kraków Park Tadeusza Kościuszki

Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 6 lat temu

Kategorie: Obiekty sportowe

Kraj: Polska

Województwo: Województwo małopolskie

Miasto: Kraków

Jeżeli Chcesz zadbać o swoją kondycję i poprawić sprawność to na skraju Parku Tadeusza Kościuszki w Krakowie znajdziesz nowoczesny i dobrze wyposażony kompleks rekreacyjny. Warto go odkryć i zupełnie bezpłatnie, na świeżym powietrzu odbyć kompleksowy trening.

Na całość składa się bogato wyposażona siłownia plenerowa oraz street workout. Rowerek, ławeczka, drabinki i wiele innych urządzeń pozwalają na trenowanie wielu partii mięśni. Każde z urządzeń posiada tabliczkę opisującą prawidłowy sposób treningu. Urządzenia przeznaczone są dla starszych dzieci oraz dorosłych. Warto dodać, że tuż obok znajduje się także boisko do gry w koszykówkę. Okolica jest zielona, cicha i spokojna, co znacznie umila spędzony tutaj czas. Kompleks warto odwiedzić z całą rodziną, młodsze dzieci z pewnością chętnie spędzą czas na palcu zabaw.

silownia zewnetrzna kraków park kosciuszki

Jeżeli chcecie odkryć więcej takich siłowni zewnętrznych w Krakowie to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy jeszcze kilka propozycji na aktywne spędzenie czasu. Sprawdź, gdzie możesz się wybrać, by trenować na świeżym powietrzu w miłej okolicy. 
 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem