Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: prawie 6 lat temu

Kategorie: Obiekty sportowe

Kraj: Polska

Województwo: Województwo małopolskie

Miasto: Kraków

Jeżeli chcesz odkryć Kraków z mniej znanej strony, tej bardziej przyjaznej dzieciom, to mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. W Parku Lotników Polskich znajduje się niesamowity kompleks rodzinnej rekreacji, w którego skład wchodzi duży plac zabaw i wielofunkcyjne boisko.

Na najmłodszych czeka tu moc atrakcji! Pierwszą z nich jest plac zabaw, który składa się z kilku części. Ta największa to kilka drewnianych domków ze zjeżdżalniami i instalacjami do wspinaczki. Wszystko wykonano z drewna i usytuowano na miękkim podłożu. Tuz obok w drugiej części znajdują się huśtawki, sprężynowe bujakipiaskownica i karuzela. Na trawie usytuowano jeszcze drewnianą lokomotywę, jest ona przeznaczona dla młodszych dzieci. Taka różnorodność sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wyposażenie wykonano głównie z drewna. 

 

plac zabaw dla dzieci Kraków park lotników Polskich

Dla fanów sportów przygotowano tu nowoczesne boisko wielofunkcyjne, na którym można zorganizować mecz w piłkę nożną i koszykówkę. Całe boisko zostało ogrodzone wysoka siatką, co zapobiega utracie piłki. Podłoże boiska wykonano ze specjalnej nawierzchni z naniesionymi liniami. Pograć możemy tu też w ping ponga. Nie zapomniano także o fanach gier planszowych. Dla nich przewidziano specjalne stoliki z naniesionymi szachownicami. Możemy wiec pograć tu na świeżym powietrzu. 

boisko dla dzieci w Krakowie w Parku Lotników Polskich

Jeżeli chcesz odkryć więcej takich miejsc dla dzieci w Krakowie i poznać lepiej miasto to poniżej w "zobacz również" mamy dla Ciebie kolejne propozycje na spędzenie wolnego czasu. Czekają na Was place zabaw, obiekty sportowe i wiele więcej. Życzymy udanej zabawy!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem