Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: 7 miesięcy temu

Kategorie: Obiekty sportowe

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Szukasz miejsc, aby zachęcić swoje dziecko do aktywnego stylu życia? Jednym z tych, które warto rozważyć, jest siłownia zewnętrzna w Łękawicy. To idealne miejsce, które nie tylko umożliwia rodzicom i dzieciom wspólne spędzanie czasu, ale także inspiruje do aktywności fizycznej i dbania o zdrowie.

To miejsce mozesz odwiedzić, przy okazji wycieczki w okolice Jeziora Żywieckiego.  W pobliżu siłowni znajduje się plac zabaw oraz ścieżka edukacyjna, a także miejsca piknikowe dla całej rodziny. 

Siłownia pod chmurką w Łękawicy składa się z 6 urządzeń we wpisującej się w bogatą w roślinność okolicę, zielono- szarej kolorystyce.  Znajdziesz tu:

  • Urządzenie typu wioślasz
  • Prasę nożną
  • Urządzenie typu biegacz
  • Orbitrek
  • Drabinkę
  • Krzesełko do podciągania się z dwoma stanowiskami.

 

Siłownia zewnętrzna w Łękawicy

Dla rodziców te urządzenia to doskonałe narzędzie do treningu całego ciała w oparciu o pracę własnych mięśni. Dzieci mogą poprawić swoją wydolność fizyczną, siłę mięśniową i gibkość poprzez zabawę na różnych urządzeniach. Mogą też rozwijać swoje umiejętności motoryczne, równowagę i koordynację. Przebywanie na świeżym powietrzu i regularna aktywność fizyczna mają pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie dziecka.

Dołącz do społeczności świadomych rodziców

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z naszą Polityką Prywatności.
Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie.

Siłownia zewnętrzna to miejsce, które zachęca do aktywności i inspiruje do wspólnych działań z dziećmi. Daje możliwość spędzenia czasu na świeżym powietrzu, rozwijania umiejętności fizycznych i budowania więzi rodzinnych. Niezależnie od wieku, siłownia zewnętrzna oferuje coś dla każdego. Dlatego warto wybrać się tam z dzieckiem i cieszyć się aktywnym spędzaniem czasu razem.

Na siłownię warto wybrać się rowerem. Tuż obok znajduje się stojak, przy którym można bezpiecznie "zaparkować" swoje pojazdy.

Jeżeli szukasz podobnych miejsc, sprawdź poniżej "zobacz w pobliżu" i przekonaj się, gdzie jeszcze warto wybrać się z dziećmi, by  spędzić czas razem - bardziej aktywnie! 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem