Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: około rok temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Chciałbyś spędzić czas na dobrej zabawie i aktywności z dziećmi? Jeżeli jesteś w pobliżu, to poleamy wybrać się właśnie tu! Na plac zabaw w Łękawicy.  Jest to dość spory teren, na któym rozsiane są atrakcje dla dzieci w różnym wieku. Znajdziesz tu piaskownicę dla maluchów. Liczne domki ze zjeżdżalnami i instalacjami do wpsinaczki dla nieco starszych dzieci. Jest z czego wybierać, bo każda atrakcja jest w zupełnie innym stylu. Wszystkie atrakcje wykonano z drewna i stali, Podłoże stanowi żwirek oraz trawa. Całość nie jest ogrdzona, ale wysokia zabdowa oraz rzeka w naturlany sposób zamykają przestrzeń. 

To jednak nie koniec powodów dla któych warto byś przyjechał właśnie tutaj. Tuż obok tego placu zabaw płynie wartka rzeka. Jej bieg przecina kilka wodospoadów i szum wody jaki jest tutaj słyszalny świetnie wpływa na dobre samopoczucie. 

Tuż przy wodzie znajduje się ścieżka edukacyjna w kilkoma przystankami. Każdy z przystanków zawiera tablicę infrmacyjną z informacjami dotyczącymi roślin i zwierząt oraz rebusami. 

Na tym placu zabaw wszyscy będa bawić się świetne, nie tylko dzieci. Można tu fajnie spędzić czas w rodzinnym gronie i odpocząć. Dla bardziej aktywnych rodziców przygotowano siłownię zentrznę, gdzie na kilku urządzeniach można oprawić swoją formę i sprawność.  

Warto dodać, że tuż obok placu zabaw znajduje się amfiteatr letni, w którym organizowane są lokalne imprezy. W lecie działa tutaj też lodziarnia. Wszystko to podnosi jakość spędzanego tutaj czasu.  

Jeżeli chcesz odkryć więcej takich miejsc to poniżej w sekcji "Atrakcje w pobliżu" przygotowaliśmy kolejne propozycje spędzania czasu w rodzinnym gronie. Odkryj je wszystkie a być może jedna z nich zainspiruje CIę do zorganizwania kolejnego fajnego wypadu. Życzymy udanego dna i wspaniałej zabawy. 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem