Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: około 5 lat temu

Kategorie: Obiekty sportowe

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Brenna

Pumptrack w Brennej

Tor rowerowy pumptrack inaczej zwany rowerowym placem zabaw to atrakcja zdobywająca coraz większą popularność. Dlaczego tak się dzieje? Jest to miejsce, gdzie wszyscy mogą się świetnie bawić niezależnie od wieku. Fajni dwóch kółek mogą wybrać się tu całą rodziną i wspólnie, aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Tor umożliwia bardzo ciekawy sposób poruszania się, polegający na jeździe bez pedałowania. Wymaga to techniki i opanowania odpowiednich ruchów. W ten sposób można odbyć bardzo ciekawy trening. Jest to odpowiedź na rosnącą potrzebę aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.
Stanowi idealne połączenie bezpiecznej zabawy i jazdy na rowerze na każdym poziomie zaawansowania. Tor przeznaczony jest zarówno dla profesjonalistów, pasjonatów jak i całych rodzin. Tor składa się z ziemnych garbów zwanych dalej muldami oraz profilowanych ramp łukowych na zakrętach zwanych dalej bandami ułożonych w rytmiczne sekwencje.


tor rowerowy pumptrack brenna

Jeżeli chcesz odkryć więcej atrakcje dla dzieci i całej rodziny w tej okolicy to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy dla Ciebie kolejne propozycje na ciekawe spędzenie wolnego czasu. Odkryj je wszystkie, być może jedna z nich zainspiruje i Ciebie do zorganizowania ciekawej wycieczki. 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem