Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: prawie 7 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Katowice

W Dolinie Trzech Stawów czeka na Was niesamowita atrakcja dla całej rodziny na upalnie Dni! Od strony ul. Pułaskiego znajdziecie kolorowy wodny plac zabaw! Obiekt stanął bezpośrednio przy pasie drzew, między stawem Kajakowym, a stawem Łąka.

Wodny plac zabaw składa się ze stref dla młodszych i starszych dzieci. Przygotowano tu kolorowe urządzenia z dyszami, tryskaczami i fontannami. Znajdziecie tu m.in.: armatkę wodną, kwiatki nabierające wodę, wodne owady i gejzer ziemny. Całość ograniczona jest murkiem, na którym zainstalowano ławki do siedzenia. Obiekt zajmuje powierzchnię 318 m kw. W sumie zainstalowano tu 18 zabawek wodnych, sześć pomp i dwa filtry. Wszystko to sprawia, że jest to doskonałe miejsce by uciec od miejskich upałów i podarować dzieciom chwile beztroskiej zabawy.

Z wodnych atrakcji mogą skorzystać nie tylko dzieci ale i dorośli, w upalne dni każdy znajdzie tu możliwość ochłodzenia się. 

wodny plac zabaw dolina 3 stawów Katowice

Dolina Trzech Stawów w Katowicach obfituje w rozmaite atrakcje dla dzieci. Znajdziemy tu place zabaw, siłownie plenerowe, tor rolkowy Muchowiec i ścieżkę zdrowia. Wszystkie te atrakcje znajdziecie szczegółowo opisane poniżej! Jeżeli jesteś więc gotowy na świetną zabawę to koniecznie sprawdź "zobacz również" tam znajdziesz kolejne propozycje na spędzenie wolnego czasu z rodziną. Dolina to zielona wyspa w centrum aglomeracji! 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem