Opublikowane: prawie 6 lat temu

Kategorie: Animacje dla dzieci

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Jaworzno

Wodny plac zabaw Jaworzno. W miejscu po dawnej kopalni, w samym centrum Jaworzna – na plantach, otwarty został jeden z największych w regionie, wodny plac zabaw. Tym samym Jaworzno (po Tychach, Będzinie, Katowicach, czy Piekarach) dołączyło do grona miast, dla których zabawa w wodzie jest frajdą, którą nie musimy nikomu tłumaczyć. Park jest oczywiście bezpłatny i dostępny dla osób w każdym wieku. W upalne dni każdy znajdzie coś dla siebie. Urozmaicona przestrzeń pa pewno przypadnie każdemu do gustu. Dzieciaki mogą skorzystać z dużej ilości atrakcji, dorośli za to odpocząć i zrelaksować się wśród dużych terenów zielonych. Wypocząć można również, na odpowiednio zagospodarowanym terenie z drewnianymi leżakami. 


Wodny plac zabaw został zbudowany za pomocą kręgów wraz ze strugą wodną i osadzoną platformą wodnych niespodzianek. Obieg wody jest zamknięty i zasilany pompami umieszczonymi pod ziemią. Przestrzeń została bardzo dokładnie przemyślana z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Cały teren został wyłożony antypoślizgową matą. zasad bezpieczeństwa. Cały teren został wyłożony antypoślizgową matą. 

wodny plac zabaw w Jaworznie

Zdjęcia oraz monitoring wykonała firma Darikom.pl 

Wieczorem cały kompleks będzie podświetlany i tym samym będzie tworzył miejsce spotkań dla nieco starszych obywateli miasta. Nad bezpieczeństwem będzie czuwać monitoring.


Najważniejsza jest jednak urozmaicona oferta niespodzianek przygotowanych specjalnie dla najmłodszych. Wśród atrakcji pojawiły się wodne fontanny, grzyby tryskające wodą, kolorowe tunele, kurtyny wodne, armatki wodne oraz przepiękne kwiatowe prysznice.Jaworzno wodny plac zaabw dla dzieci

Jesteśmy przekonani, że wodny park w Jaworznie stanie się ulubionym miejscem rekreacji i odpoczynku wszystkich mieszkańców.

Jeżeli chcecie odkryć więcej atrakcji dla dzieci w Jaworznie to poniżej w „zobacz również” przygotowaliśmy dla Ciebie kolejne propozycje. Zobacz je wszystkie, a być może jedna z nich zainspiruje Cię do zorganizowania ciekawej wycieczki. Życzymy miłego dnia.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem