25-lecie Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka

25-lecie Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka

Data wydarzenia: 02.06.2023 - 29.06.2023

Opublikowane: 4 miesięcy temu

Województwo: Województwo dolnośląskie

Miasto: Wrocław

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka w tym roku obchodzi 25-lecie. W ramach Jubileuszu zaplanowano wiele atrakcji. Podczas pierwszej części świętowania odbędzie się 11 wydarzeń w czerwcu.

Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka to wrocławska fundacja, która zajmuje się wspieraniem kreatywności młodego pokolenia. Organizacja rozwija twórczość dzieci już od pierwszego miesiąca życia, działa na rzecz dzieci przedszkolnych szkolnych, młodzieży a nawet dorosłych. Wiele inicjatyw fundacji ma charakter społeczny, ich celem jest zapewnienia dzieciom zagrożonym wykluczeniem dostępu do kultury.

W ramach Jubileuszu w tym roku zaplanowano uroczyste pokazy, które jednocześnie zakończą semestr letni w Centrum. Będą to spektakle wypracowane na zajęciach przez młodych uczestników. Dzięki temu praktycznie każdy tydzień w czerwcu będzie wypełniony artystyczną energią, radością dzieci i ekscytującymi przeżyciami. Zaplanowane spektakle odbędą się: 13.06., 18.06. i 22.06. W sumie będzie to zakończenie 7 warsztatów artystycznych: trzech grup Teatru Młodych, Muzycznego Teatrzyku, warsztatów teatralno-plastycznych, warsztatów teatralno-muzyczno-plastycznych oraz Teatru w Centrum. Zajęcia prowadzone dla młodszych dzieci - do 4,5 lat – zakończą się uroczystymi zajęciami z poczęstunkiem (28 i 29.06.).

Pokazy i spektakle teatralne dla dzieci to idealny sposób na spędzenie rodzinnego czasu i zapalenie w maluchu iskry do twórczego działania. 

Harmonogram wydarzeń: 

25-lecie Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. 

Wiecej informacji na stronie internetowej organizatora Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem