Data wydarzenia: 28.04.2023 - 30.06.2023

Opublikowane: 10 miesięcy temu

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Bielsko-Biała

Roboty czekają na Ciebie!

 

W dniu 28 kwietnia w Gemini Park Bielsko-Biała otworzy swoje drzwi niesamowita wystawa robotów i nowoczesnych technologii, która będzie trwała do 30 czerwca. Na terenie 1000 m2 zobaczycie najnowocześniejsze roboty z całego świata, które wcześniej można było podziwiać jedynie w filmach na YouTube.

 

Wśród prezentowanych robotów znajduje się robot wyglądający jak prawdziwy Elvis Presley, słynny pies Aibo najnowszej generacji, który zademonstruje wszystkie nawyki prawdziwych psów. Z kolei Promobot V4 jest prawdziwym gościem z przyszłości. Jego bracia już pracują w ośrodkach medycznych i nawet czytają wiadomości na amerykańskim kanale telewizyjnym.

 

Jednak to nie wszystko, robot Unitree A1 - gwiazda internetowych filmów, pokaże swoje możliwości na żywo. Pepper super technologiczny robot z Japonii zaskoczy Cię płynnością swoich ruchów.

 

Dla miłośników wirtualnej rzeczywistości przygotowano aż pięć stref, w tym strefę rozszerzonej rzeczywistości z innowacyjnymi okularami HoloLens. Selfielustro, które zrobi Ci pełnometrażowe zdjęcie i wyśle je do konkursu piękności lub na e-maila.

 

Nie zabraknie również hologramów 3D, które zaskoczy Cię swoim realizmem, a robot AxiDraw narysuje dla Ciebie obraz technologiczny. 

 

Przyjdź i przekonaj się, jak fascynujący może być świat technologii! Czekamy na Ciebie!

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem