Data wydarzenia: 10.07.2023 - 30.09.2023

Opublikowane: 11 miesięcy temu

Województwo: Województwo pomorskie

Miasto: Sopot

W dniu 10 lipca w Krzywy Domek w Sopocie otworzyła swoje drzwi niesamowita wystawa robotów i nowoczesnych technologii, która będzie trwała do 30 września. Na terenie 700 m2 zobaczycie najnowocześniejsze roboty z całego świata, które wcześniej można było podziwiać jedynie w filmach na YouTube.

Roboexpo to wydarzenie, którego nie można przegapić 
- 700 m2 rozrywki
- 50 robotów z całego świata
- 5 stref wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, a to tylko część tego, co Roboexpo ma do zaoferowania.

Wśród prezentowanych robotów znajduje się robot wyglądający jak prawdziwy Elvis Presley, słynny pies Aibo najnowszej generacji, który zademonstruje wszystkie nawyki prawdziwych psów. Z kolei Promobot V4 jest prawdziwym gościem z przyszłości. Jego bracia już pracują w ośrodkach medycznych i nawet czytają wiadomości na amerykańskim kanale telewizyjnym.

RoboExpo Sopot

Jednak to nie wszystko, robot Unitree A1 – gwiazda internetowych filmów, pokaże swoje możliwości na żywo. Pepper super technologiczny robot z Japonii zaskoczy Cię płynnością swoich ruchów.

Dla miłośników wirtualnej rzeczywistości przygotowano aż pięć stref, w tym strefę rozszerzonej rzeczywistości z innowacyjnymi okularami HoloLens. Selfie lustro, które zrobi Ci pełnometrażowe zdjęcie i wyśle je do konkursu piękności lub na e-maila.

Nie zabraknie również hologramów 3D, które zaskoczy Cię swoim realizmem, a robot AxiDraw narysuje dla Ciebie obraz technologiczny.

Przyjdź i przekonaj się, jak fascynujący może być świat technologii!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem