Powrót do góry

Lokalny Komitet Organizacyjny Samorządowego Konkursu Nastolatków ,,8 Wspaniałych”, wraz ze Starostwem Powiatowym w Sochaczewie oraz samorządami gminnymi z powiatu sochaczewskiego zapraszają do zgłaszania wyróżniających się wolontariuszy do XII Sochaczewskiej Edycji Konkursu ,,8 Wspaniałych”.

Wyróżniający się wolontariusze to tacy, którzy podejmują różne działania na rzecz społeczności szkolnej i środowiska lokalnego, zachęcają rówieśników do zachowań prospołecznych, podejmują działania przeciw przemocy i agresji w szkole, prezentują aktywną postawę w przeciwdziałaniu uzależnieniom wśród młodzieży.


Na uwagę zasługują młodzi ludzie, minimum przez rok pracujący społecznie, wykazujący się konsekwencją w realizacji podjętych zobowiązań, wzorowym charakterem, wytrwałością w pokonywaniu trudności i osiąganiem wyznaczonych celów.

Wolontariuszy do konkursu mogą zgłaszać szkoły i placówki, instytucje, stowarzyszenia i fundacje, a także osoby prywatne.

Zgłoszenia przyjmowane są w kategoriach:
– grupowej (grupa minimum ośmioosobowa);
– indywidualnej: ÓSEMECZKA (klasa 4-6 szkoły podstawowej), ÓSEMKA JUNIOR (klasa 7-8 szkoły podstawowej i klasy gimnazjalne), ÓSEMKA SENIOR (klasa 1-5 szkoły ponadpodstawowej).

Formularze zgłoszeniowe oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej www.mp4.sochaczew.pl w zakładce Konkurs 8 Wspaniałych. Dokumenty można składać do 2 marca do godz. 15:00 w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 1, ul. Prezydenta Kaczorowskiego 7.

Opinie użytkowników (0)

ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ aby dodawać komentarz

Prosimy, podziel się z nami swoją opinią - dzięki temu będziemy mogli udoskonalać to co robimy :) Dziękujemy!