Plecak z własnym nadrukiem dla dziecka? Zobacz, czym kierować się przy wyborze

Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 3 lat temu

Kategorie: Edukacja

Dzieci w szkole rywalizują ze sobą nie tylko pod kątem osiągnięć w nauce i sporcie. W tym wieku starają się manifestować swoją indywidualność i chcą się wyróżnić spośród rówieśników. Dużą popularnością cieszą się spersonalizowane ubrania oraz przybory szkolne, dzięki którym młody człowiek może podkreślić swój styl. Zobacz, jak zaprojektować spersonalizowany plecak z nadrukiem!


Kiedy plecak szkolny z własnym nadrukiem to dobry pomysł?

Naturalnym etapem rozwoju młodego człowieka, jest kształtowanie jego poglądów i zainteresowań. Nie ma więc nic złego w tym, że Twoja pociecha coraz wyraźniej pokazuje swoją indywidualność. Nadruk na plecaku może być elementem, który pozwoli mu czuć się wyjątkowo wśród rówieśników. Nie ma granicy wieku, aby dziecko mogło skorzystać z personalizowanych gadżetów, gdyż wszystko zależy od opracowanego projektu i przekazu, jaki za sobą niesie.

Jak wybrać firmę, która robi plecaki z własnym nadrukiem?

Należy pamiętać, że plecak ma nie tylko estetycznie się prezentować, ale także pełnić funkcję praktyczną. Należy więc zwrócić uwagę na jego jakość wykonania oraz funkcjonalność. „Od wielu lat wykonujemy plecaki z nadrukiem na zamówienie, dlatego doskonale orientujemy się w oczekiwaniach naszych klientów” – mówi przedstawiciel firmy MegaKoszulki – „w związku z tym możemy zagwarantować, że oferowane plecaki szkolne z własnym nadrukiem przystosowane są do codziennego użytku i wyróżniają się trwałością” – dodaje. A na co zwracać uwagę podczas projektowania nadruku na plecak?

Określ kolorystykę plecaka

Nie trzeba chyba przypominać, że kolory mają dla dzieci duże znaczenie. Chłopcy z pewnością będą się buntować, jeżeli przyjdzie im założyć różowy plecak z nadrukiem w kwiatki. Przed przystąpieniem do opracowania projektu wybierz więc kolor oraz motyw graficzny, który ma zostać naniesiony na plecak. W tym celu warto podpytać dziecko, czy chciałoby nadruk z napisem, logo, czy marzy mu się plecak z własnym zdjęciem.

Przemyśl rozmieszczenie elementów graficznych


Plecak szkolny z własnym nadrukiem

Podczas projektowania plecaka z własnym nadrukiem niezwykle ważne jest to, aby grafika była czytelna. Musisz mieć na uwadze to, że obszar druku ma ograniczone pole, dlatego nie można przesadzać z nadmiarem elementów. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest naniesienie grafiki w centralnym położeniu górnej części tornistra tak jak na powyższym przykładzie. Możesz ewentualnie dodać do tego krótki napis lub imię dziecka, aby plecak miał bardziej osobisty charakter.

Wybierz nadruk na plecaku

Ważnym momentem w tworzeniu personalizowanego plecaka, jest podjęcie decyzji, co ma się na nim znaleźć. Możesz ograniczyć się jedynie do krótkiego napisu lub hasła, które cieszy się popularnością wśród młodzieży. Ciekawym pomysłem może okazać się także plecak z własnym zdjęciem, jednak do takiego projektu należy podejść ostrożnie. Po pierwsze nadruk może być mało czytelny, a po drugie, dziecko może czuć się zawstydzone, jeżeli na plecaku będzie widniała jego fotografia.

Plecak szkolny z własnym nadrukiem – jak korzystać z kreatora?


Plecak z nadrukiem na zamówienie

Na stronie do składania zamówień dostępny jest kreator do tworzenia wzorów. Możesz w nim wgrać wcześniej opracowany już projekt i dopasować do obszaru nadruku. Inną opcją jest skorzystanie z gotowych elementów z bezpłatnego banku grafik. W ten sposób masz możliwość na bieżąco dopasować do siebie poszczególne elementy, zanim zlecisz zamówienie do realizacji.

Mogą Cię też zainteresować:

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem