Dlaczego warto zdecydować się na zakupy online?

Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad rok temu

Kategorie: Porady dla mam

Chyba każdy rodzic pragnie spędzać ze swoimi dziećmi jak najwięcej czasu. Jednak szanse na wspólną zabawę czy chociaż rozmowę o przebiegu ważnych dla nas wydarzeń są ograniczone przez codzienne obowiązki oraz pracę, od których zależny jest nasz rytm dnia. Jak więc poradzić sobie w takiej sytuacji? Chcąc jak najlepiej dla podtrzymania bliskiej więzi z naszymi dziećmi, szukajmy sposobów na wygospodarowanie chociaż godziny, którą możemy poświęcić na wspólne spędzanie czasu. Istnieje skuteczne rozwiązanie, które nam na to pozwoli, a mianowicie aplikacja InPost Fresh do robienia zakupów online.

Jak działa aplikacja InPost Fresh?

InPost Fresh umożliwia zrealizowanie zakupów w kilku prostych krokach. Wystarczy pobrać aplikację na telefon ze sklepu Google lub AppStore i zarejestrować się, podając swoje dane, dzięki którym zakupy trafią prosto do Ciebie. Następnie skomplementuj swój koszyk i złóż zamówienie. Wybierz rodzaj dostawy, który będzie najodpowiedniejszy – Paczkomat® lub kurierem InPost do Twojego domu. Wystarczy jeszcze, że opłacisz swoje zakupy za pomocą szybkiego przelewu, płatności kartą lub BLIK-iem. Po dokonaniu transakcji spokojnie możesz czekać na dostawę do wybranego przez Ciebie miejsca. InPost Fresh gwarantuje 100% pewności dostarczenia zakupów.

Możesz do woli przebierać wśród szeregu produktów. To również świetna okazja na spędzenie tego czasu z dzieckiem, które będzie mogło pomagać Ci przy wyborze i tworzeniu listy zakupów. W aplikacji InPost Fresh znajdziesz wszelkie artykuły spożywcze, kosmetyczne czy higieniczne, środki czystości, a także produkty dla dzieci lub zwierząt. Uzupełnisz więc każdą półkę w Twoim domu, która czeka na swoje stałe produkty. Nie musisz martwić się o stan zamówionych rzeczy, wyszkoleni kurierzy zajmą się odpowiednim zapakowaniem artykułów, które zostaną dostarczone do Ciebie w należytym stanie. Zakupy spożywcze online cała Polska to dają Ci więc szansę na spędzenie trochę większej ilości czasu ze swoimi dziećmi.

InPost Fresh

W jakich sytuacjach InPost Fresh przydaje się najbardziej?

Wyjeżdżając na kilka dni poza miasto, najczęściej pozbywamy się z lodówki większości rzeczy, aby się one nie przeterminowały podczas naszej nieobecności. Więc gdy wracamy późnym wieczorem, pójście do sklepu staje się ostatnią rzeczą, którą chcemy zrobić po długiej podróży. Idealnym rozwiązaniem na ten częsty problem jest złożenie zamówienia do miejsca, z którego wystarczy, że odbierzemy naszą już zrealizowaną listę zakupów. Decydując się na pobliski Paczkomat®, oszczędzamy swój czas oraz zapewniamy sobie szybki dostęp do ulubionych produktów od razu po powrocie. Możemy więc swobodnie odpocząć po długiej trasie bez żadnych zmartwień.

Paczkomat® lub dostawa do domu sprawdzi się także w sytuacjach awaryjnych, gdy wiemy, że nie zdążymy zrobić zakupów na kolejne dni. W nadchodzącym sezonie przeziębień i wszechobecnych chorób, którymi dzieci wyjątkowo łatwo się między sobą zarażają, musimy być przygotowani na każdą możliwość. Opieka nad chorym dzieckiem zabiera większość czasu podczas nie tylko dnia, ale całej doby, przez co nie mamy nawet chwili, aby zastanowić się nad zrobieniem zakupów. I tutaj niezwykle przydatna okazuje się możliwość zamówienia produktów do wybranego przez siebie miejsca odbioru lub wprost pod swoje drzwi. Decyzja należy do nas, która z opcji bardziej odpowiada sytuacji, w której się znaleźliśmy.

Mogą Cię też zainteresować:

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem