Drabinki gimnastyczne BenchK dla całej rodziny - polski produkt

Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: prawie 4 lat temu

Kategorie: Zdrowie i rozwój dziecka

Drabinki gimnastyczne, jeszcze nie tak dawno kojarzone wyłącznie ze szkolną salą gimnastyczną czy ewentualnie gabinetem rehabilitacji i fizjoterapii, z ogromnym sukcesem wdarły się do naszych domów i mieszkań, stając się elementem wzmacniającym sprawność fizyczną oraz dającym mnóstwo radości całej rodzinie.

Drabinka gimnastyczna- jej funkcje i możliwości

Aktywność fizyczna powinna stanowić ważny element codziennego funkcjonowania każdego człowieka, bez względu na wiek. Odpowiednio dobrane i regularnie wykonywane ćwiczenia pozwalają na zachowanie zdrowia, odpowiedniej sylwetki i postawy ciała, wpływają pozytywnie na nasze ogólne samopoczucie i pomagają w znacznej redukcji stresu. Aby aktywność ta była skuteczna, warto stosować właściwe narzędzia wspomagające. Jednym z takich urządzeń jest drabinka gimnastyczna. Pozwala ona na wykonywanie ćwiczeń różnego rodzaju, dzięki czemu może stanowić zarówno podstawę do codziennej aktywności, jak i uzupełnienie treningu lub element rozgrzewki. Dzięki dodatkowemu wyposażeniu zapewnia trening wszystkim partiom mięśni, bez konieczności tworzenia rozbudowanej siłowni domowej. Ćwiczenia na drabince sprawdzą się dla osób w każdym wieku- mogą być sposobem na zainteresowanie dzieci sportem poprzez wspólną aktywność i zabawę, a także doskonałym elementem na zachowanie sprawności fizycznej wśród osób starszych. To także sprzęt integrujący całą rodzinę.


Drabinki gimnastyczne BenchK

Drabinki gimnastyczne BenchK produkty" - https://benchk.com/

Tylko rodzina zna prawdziwe potrzeby drugiej rodziny

Dlaczego o tym wspominamy? Gdyż pionierami w produkcji drabinek gimnastycznych nowej generacji jest rodzinna firma BenchK. Prawdziwa pasja i ciężka praca Wadima oraz jego rodziny sprawia, że od 2014 roku tworzą oni nowatorskie meble sportowe, w jak największym stopniu odpowiadające potrzebom polskich rodzin. Wieloletnie doświadczenie, badania rynku, szerokie kontakty oraz udział w największych targach pozwoliły na stworzenie wielofunkcyjnej drabinki gimnastycznej, jako integralnej części każdego domu. BenchK to firma z całkowitym polskim kapitałem, tworząca polskie produkty najwyższej jakości.

Wielofunkcyjne drabinki gimnastyczne

Firma BenchK tworzy kategorię mebli sportowych, jakich jeszcze nie było na polskim rynku- to idealne połączenie zarówno sprzętu służącego do ćwiczeń, jak i elementu dekoracji wnętrza. Designerski wygląd, estetyczne wykonanie, potrzeba niewielkiej przestrzeni do montażu- są to detale wyróżniające firmę. Drabinka gimnastyczna z kolekcji BenchK sprawdzi się zarówno w pokoju dziecięcym, jak i wpasuje w każdy salon czy nawet sypialnię. Poza swoją główną funkcją pełni również rolę dekoracyjną, zaś chwilowo nieużywana do ćwiczeń posłuży jako wieszak na ubrania w korytarzu, czy też organizer na drobnostki w pokoju dziennym.

Szeroki wybór produktów najwyższej jakości

Drabinki gimnastyczne BenchK tworzone są z materiałów najwyższej jakości oraz z dbałością o każdy szczegół. W ofercie znajdują się produkty zarówno w całości wykonane z drewna, jak i w połączeniu z metalem. Do tego różnorodna kolorystyka, wszelkie parametry a także możliwość dobrania akcesoriów sprawia, że każdy znajdzie i dopasuje produkt odpowiedni do jego potrzeb i możliwości.

Drabinki gimnastyczne BenchK dla dzieci

Produkty marki BenchK to dokładnie przemyślane, rodzinne drabinki gimnastyczne oraz dodatkowe akcesoria, w połączniu tworzące wielofunkcyjny sprzęt do ćwiczeń i zabawy. Znajdują się tu tradycyjne, w całości drewniane drabinki, jak i dopasowane do nich drążki do podciągania, ławki i poręcze do ćwiczeń, akcesoria do ćwiczeń takie jak kółka gimnastyczne czy lina z huśtawką a nawet nakładka na drabinkę tworząca stylowe i funkcjonalne biurko do niewielkiego, dziecięcego pokoju. Ponadto materace gimnastyczne, zwiększające bezpieczeństwo podczas ćwiczeń i szaleństw.


Drabinka gimnastyczna marki BenchK to produkt XXI wieku, który powinien zagościć w każdym polskim domu. Pozwala bowiem na regularną aktywność fizyczną oraz rozwój sprawności u najmłodszych użytkowników. Jednocześnie integruje całe rodziny poprzez spędzanie czasu na wspólnych ćwiczeniach oraz zabawach. Do tego jest produktem na każdą kieszeń. Warto mieć ją w swoim mieszakaniu!

Mogą Cię też zainteresować:

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem