Integracja dzieci z domów dziecka? Odkryj niesamowite obozy wakacyjne

Dowiedź się dlaczego warto wysłać dziecko do Międzyzdrojów

Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: około 4 lat temu

Kategorie: Podróże z dziećmi

Dziesięciodniowy pobyt, z którego pociecha przywiezie niezwykłe wspomnienia oraz nawiąże długotrwałe przyjaźnie? Wakacyjny wyjazd dziecka, po którym usłyszymy jak bardzo się cieszy, że ma rodziców i szczęśliwe dzieciństwo? Brzmi niewiarygodnie? Wyjątkowe obozy dziecięce, organizowane przez Gabriela Kids to połączenie wypoczynku oraz spojrzenie na świat z zupełnie innej perspektywy.

Historia niezwykłej przyjaźni

10 letnia Zuzia i 12 letnia Marta. Ich przyjaźń pokazuje jak niewiele trzeba, żeby uszczęśliwić wiele osób, wystarczy spojrzeć na świat innymi oczami!

Zuzia od 8 lat mieszka w domu dziecka: została zabrana rodzicom, którzy przez chorobę alkoholową nie byli w stanie zapewnić córce należytej opieki. Zuzia niewiele pamięta z rodzinnego domu, ale wciąż czeka na ludzi, którzy będą chcieli dać jej miłość i opiekę. Wyjazd na obóz w Międzyzdrojach to pierwsze wakacje w jej życiu i pierwszy pobyt nad morzem. Podczas obozu zaprzyjaźniła się z wieloma dziewczynkami, a występ w roli modelki był dla niej niezwykle emocjonującym przeżyciem. Słowa uznania, oklaski, spontaniczna reakcja publiczności były dla Zuzi czymś niezwykle emocjonującym i na długo pozostaną w pamięci.

taneczny obóz dla dzieci gabriela kids

Marta wyjechała na obóz, bo zawsze marzyła o karierze tancerki. Od kilku lat chodzi na lekcje tańca i chętnie uczestniczy w różnych konkursach i pokazach. Podczas przygotowań do finałowego występu zaprzyjaźniła się z Zuzią. Dużo rozmawiały i powierzały sobie swoje sekrety. Marta słuchając smutnej historii nieśmiałej Zuzi, zrozumiała jak wiele zawdzięcza swoim` rodzicom: szczęśliwe dzieciństwo i możliwość rozwoju swoich zainteresowań. Dziewczynki do dziś utrzymują kontakt i wspierają się w codziennych problemach. Zuzia uwierzyła, że może wiele osiągnąć dzięki pracy i postanowiła bardziej przykładać się do nauki, a Marta częściej dziękuje rodzicom za wszystko co dla niej robią.

sportowy oboz dla dzieci gabriela kids

Jak wyglądają obozy integracyjne?

Wspólna praca- najlepszy sposób na integrację. Wyjątkowy obóz wymaga wyjątkowych zajęć. Dla dzieci organizowane są:

  • zajęcia taneczne
  • zajęcia modelingowe
  • warsztaty szkoły karate
  • ogniska, neptunalia, dyskoteki
  • pokaz mody oraz tańca dla mieszkańców i turystów Międzyzdrojów!

Najważniejszym wydarzeniem obozu jest wspólny występ w formie pokazu mody. Dzieci są tu modelami i mogą poczuć się jak profesjonaliści na światowym wybiegu. Nie brakuje także publiczności. Pokaz organizowany jest na promenadzie w Międzyzdrojach gdzie turystów nie brakuje. Występ poprzedzony jest długimi przygotowaniami i z pewnością zapadnie w pamięci zarówno wychowankom domów dziecka, jak i dzieciom z tradycyjnych rodzin. Zachwyt publiczności, gromkie brawa udowadniają uczestnikom obozów, że działanie zespołowe przynosi najlepsze efekty oraz, że każdy członek zespołu ma swoją rolę, przez co każdy jest wartościowy!

gabriela Kids wakacyjne obozy dla dzieci

Kiedy doceniamy rodzinę?

Większość dzieci z tradycyjnych rodzin nie zdaje sobie sprawy jak wielkim szczęściem jest posiadanie kochających rodziców. Wyjazd na obóz z wychowankami domów dziecka otwiera oczy na to, co najważniejsze: kochająca rodzina. Wspólna zabawa, wycieczki i występy na pokazach mody przynoszą obustronne korzyści: budowanie poczucia własnej wartości dzieci z domów dziecka oraz docenienie posiadania szczęśliwego domu przez dzieci z tradycyjnych rodzin.

Jeżeli uważasz, że taka integracja jest dobra i chciałbyś podarować dziecku z rozbitej rodziny niezapomnianą przygodę, to możesz zasponsorować część wyjazdu chociażby jednego dziecka. Każda pomoc się liczy i możesz być pewien, że będzie bardzo doceniona. Jest to nierzadko jedyna możliwość dla tych dzieci na wakacyjny wyjazd do Międzyzdrojów.

Zapraszamy do kontaktu z Gabriela Kids Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą niezwykłych obozów dziecięcych, a także do sponsorowania wyjazdu wychowankom domów dziecka.

gabriela kids oferta obozów dla dzieci


Mogą Cię też zainteresować:

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem