Powrót do góry

Dzień Ojca to ważne rodzinne święto, które przypada co roku 23 czerwca. Oczywiście warto ten uroczysty czas uświetnić ciekawym prezentem, który wywoła uśmiech na twarzy jednego z najważniejszych mężczyzn w życiu każdego z nas. Personalizowany prezent zawsze jest dobrym rozwiązaniem. W tym przypadku można pokusić się o podarunek z doskonałej czekolady.

Kreatywne czekoladki dla taty jako prezent z okazji Dnia Ojca? To świetny sposób na to, żeby w wyjątkowy sposób uczcić to piękne święto. Oprócz wysokiej jakości słodyczy można podarować ojcu bardzo ciekawe podarunki w postaci czekoladowych butelek piwa, zestawów narzędziowych lub wymarzonych modeli samochodów. Co jeszcze warto wiedzieć o wyjątkowych czekoladkach od Chocolissimo?

Czekoladowy napis na Dzień Ojca

Słodki i jednocześnie symboliczny czekoladowy prezent może być doskonałym podarunkiem właśnie z okazji 23 czerwca. W zależności od konfiguracji może występować solo lub towarzyszyć innym przedmiotom, które wręcza się tego dnia tacie. Chociaż sama czekolada jest tu jak najbardziej na miejscu, to jeszcze lepiej sprawdzą się kreatywne figurki, telegramy i zestawy prezentowe wykonane ze świetnej jakości czekolady.

Już same życzenia a Dzień Ojca mogą prezentować się wyjątkowo dzięki odpowiednio dobranym czekoladkom. Do wyboru jest przynajmniej kilka napisów, które powstały z mlecznej i deserowej czekolady. Mogą wyrażać bardzo wiele choćby dzięki bardzo prostemu przesłaniu “I Love You Dad” lub innym napisom, które pomagają uczcić Dzień Ojca. Produkt spoczywa przy tym w ozdobnej drewnianej skrzyneczce.

Z pewnością bardzo stylowym prezentem będą doskonałe rodzynki z rumem w ozdobnej puszce. Oczywiście na opakowaniu znajduje się okolicznościowy napis. Ciekawą opcją są wreszcie czekoladowe telegramy. Każdy z nich składa się z kostek mlecznej i białej czekolady tworzących życzenia na Dzień Ojca. Całość zapakowana w elegancką kopertę.

Czekoladowe zestawy dla wielbicieli różnych pojazdów

Przy wyborze czekoladowego prezentu dla taty warto kierować się jego zainteresowaniami. To również jest pewien rodzaj personalizacji podarunku. W ofercie Chocolissimo można przy tym znaleźć bardzo różne zestawy choćby przeznaczone dla fanów motoryzacji, rowerzystów lub wielbicieli lotnictwa. Wyjątkowo okazale prezentują się repliki aut takich, jak choćby słynne Porsche 911 Carrera. Samochód ten jest marzeniem wielu mężczyzn. W tym przypadku można podarować tacie bardzo udaną replikę tego auta.

Prezenty dla wędkarza, kibica i piwosza

Na tym nie kończą się pomysły związane z kreatywnymi czekoladkami na Dzień Ojca. Wiadomo przecież, że wielu tatusiów to fani wędkarstwa, piłki nożnej, ale też wielbiciele dobrego kraftowego piwa lub pizzy. Do każdego z tych wątków można nawiązać dzięki czekoladowemu prezentowi. Mogą to być wykonane ze słodkiego materiału czekoladowe sardynki w puszce, piłki, czy butelki piwa stworzone z doskonałej czekolady i oczywiście opatrzone stosowną nalepką.

Opinie użytkowników (0)

ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ aby dodawać komentarz

Prosimy, podziel się z nami swoją opinią - dzięki temu będziemy mogli udoskonalać to co robimy :) Dziękujemy!