Linie Lego dla najmłodszych. Minions, Dots i Trolls

Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: około 4 lat temu

Kategorie: Nauka przez zabawę dla dzieci

Lego to absolutnie najbardziej kultowa marka klocków i zarazem jedna z najbardziej cenionych firm w całej branży zabawkarskiej. Pod obecną nazwą działa od lat 30 ubiegłego wieku i od tego czasu jest uwielbiana przez dzieci z całego świata. Warto jednak pamiętać, że wśród miłośników klocków Lego znajdziemy nie tylko najmłodszych, ale też wielu dorosłych. To wynik nie tylko sentymentu, ale też dostępności wielu różnych serii, wśród których są również te stworzone z myślą o starszych klientach.

1. Klocki Lego Trolls – przykładowe zestawy z linii

2. Zestawy Lego Dots – kreatywna zabawa dla twojego dziecka

3. Klocki Lego Minions – zabawki z kultowymi bohaterami

Nowe serie Lego powstają cały czas. Jednymi z najnowszych serii klocków są Lego Minions, Lego Dots oraz Lego Trolls. Co warto wiedzieć o klockach z tych linii? Dla kogo okażą się one idealnym upominkiem? Jak kupić je w najkorzystniejszych cenach? Na te pytania odpowiadamy w poniższym artykule. Zapraszamy do lektury.


klocki lego dla najmlodszych

Klocki Lego Trolls – przykładowe zestawy z linii

Lego Trolls to linia klocków inspirowana popularnym filmem Trolle 2. Jednym z zestawów, które w niej znajdziemy jest Przyjęcie w Popowej Wiosce. To zestaw przynoszący nam ciekawych detali, które dla najmłodszych – choć nie tylko – użytkowników będą źródłem wspaniałej zabawy przez wiele godzin. Jego najważniejszą częścią jest odlotowe drzewo, na którego gałęziach zwisają kapsuły z bohaterami – Guya Diamonda, Coopera i Tiny Diamonda, ale można zawiesić także Poppy, którą znajdziemy w innym zestawie.

Uwagę przyciąga też zestaw Impreza Techno na Rafie. To świetna okazja, by dzieci samodzielnie zbudowały stanowisko DJ-a oraz scenę. Ważny elementem zestawu jest też syrena, która po ustawieniu wiruje. Ten zestaw to doskonały pomysł na prezent dla każdego małego fana Trolli, który lubi wykazać się kreatywnym podejściem do zabaw – tym bardziej, że znajdziemy w nim również głośniki oraz migające lampki. Zestaw przeznaczony jest dla dzieci co najmniej 5-letnich. Zobacz zestawy Lego Trolls na Allegro.

Zestawy Lego Dots – kreatywna zabawa dla twojego dziecka

Linia Lego Dots została stworzona z myślą o najmłodszych miłośnikach „robótek ręcznych”. Każdy z dostępnych zestawów służy do stworzenia własnej bransoletki. Co ważne, daje on dzieciom pełną swobodę w zabawie. Mogą zarówno skorzystać z dostępnej na opakowaniu inspiracji, jak i puścić wodzę twórczej fantazji i stworzyć swój własny projekt. Każdy zestaw zawiera dedykowaną bransoletkę wraz z ozdobami, które dziecko może umieścić według własnego uznania.

Te niewielkie zestawy to świetny sposób na mały prezent dla każdego malucha. Tak jak wszystkie inne produkty duńskiej firmy, również zestawy z tej serii przed ukazaniem się na rynku przechodzą rygorystyczne testy, podczas których testowana jest zarówno ich wytrzymałość, jak i bezpieczeństwo. Można podarować je dzieciom w wieku co najmniej 6 lat. Zobacz Lego Dots na Allegro.

Klocki Lego Minions – zabawki z kultowymi bohaterami

Minionki to ulubieńcy dzieci i dorosłych z całego świata. Sympatyczne, niewielkie żółte stworki stały się już nieodłączną częścią kultury popularnej, a ich podobizny znajdziemy niemal w każdym pokoju dziecięcym. Nic więc dziwnego, że sięgnęło po nie również Lego. Seria Lego Minions to dwa zestawy pozwalające na samodzielne ułożenie postaci z popularnej serii kreskówek, a przy tym przerobienie jednego bohatera na drugiego. Klocki Lego Minions dostępne są dla dzieci od 8 lat. Znajdziemy je pod adresem https://allegro.pl/kategoria/klocki-lego-17865.


Mogą Cię też zainteresować:

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem