Powrót do góry

Turniej w grę FIFA z mistrzami Polski, przejażdżki na segway-u, drukarka 3D, a na koniec kurczak z KFC – to tylko część atrakcji czekających na dzieciaki ze świetlic środowiskowych z Sochaczewa i Młodzieszyna, które spotkały się na mikołajkach w sochaczewskiej trójce. Ich organizacją zajmuje się, zaprzyjaźniona z naszym Towarzystwem Przyjaciół Dzieci, warszawska firma KBK. 


Jak podkreślała Teresa Przybylska, prezesem powiatowego zarządu TPD, udana współpraca między towarzystwem a KBK trwa od pięciu lat. W trym roku, oprócz wyśmienitej zabawy, dzieci dostały też dodatkowy prezent. Firma Aasa Polska ufundowała dla podopiecznych wycieczkę do Warszawy połączoną z wizytą w Centrum Nauki Kopernik. 
- Mamy wszystko to, co jest niezbędne: śnieg, elfy, śnieżynki, choinkę i dobre humory. Bardzo dziękuję wszystkim związanym z naszym TPD za kolejny rok wytężonej pracy – mówił otwierając Mikołajki zastępca burmistrza Dariusz Dobrowolski. 

mikołaj dla dzieci w Sochaczewie

Było to kolejne, niezapomniane spotkanie z Mikołajem. 2 grudnia nikt nie wyszedł z imprezy bez prezentu. Wziąć można było udział w szeregu konkursów sportowych, wspólnym ozdabianiu pierniczków, na chętnych czekało stanowisko do malowania buziek.
Jesteśmy pod wrażeniem tego, jak Michał Michałowski i wolontariusze związani z KBK są przygotowani na dzisiejszy dzień. Co roku organizują coś nowego i w każdy element tej imprezy wkładają 100 procent zaangażowania – powiedziała nam Teresa Przybylska.
W zabawie wzięło udział ponad 120 dzieciaków. (ap)

Opinie użytkowników (0)

ZALOGUJ SIĘ lub ZAREJESTRUJ SIĘ aby dodawać komentarz

Prosimy, podziel się z nami swoją opinią - dzięki temu będziemy mogli udoskonalać to co robimy :) Dziękujemy!