Pierwsze kolonie w Wiśle – niezapomniane wakacje dla dzieci

Najlepsze wyjazdy dla najmłodszych z biurem podróży Futura Travel!

Autor: Renata Wnuk

Opublikowane: około 5 lat temu

Kategorie: Ciekawe miejsca dla dzieci

Pierwsze kolonie to dla dzieci szansa nie tylko na dobrą zabawę, ale także na poznanie nowych przyjaciół i nauczenie się samodzielności. Dla ich rodziców jest to z pewnością duże przeżycie, zwłaszcza, że kolonie trwają nie jeden, nie dwa, ale kilka dni. Nie warto jednak odkładać tego w nieskończoność, ponieważ mimo początkowego stresu często okazuje się, że ten pierwszy wyjazd bez rodziców to dla dzieci niesamowita przygoda, którą chcieliby przeżywać jak najdłużej.


Na co powinno się zwrócić uwagę planując swoim pociechom wakacje? Przede wszystkim na miejsce, w którym będą się one odbywać. Na pierwsze kolonie warto wybierać spośród wyjazdów krajowych, żeby dzieci nie miały poczucia, że znajdują się zbyt daleko od domu. Dodatkowo rodzice mogą zapoznać się ze szczegółowym planem takiej kilkudniowej wycieczki i dopasować jej scenariusz do wieku i zainteresowań swojego dziecka. Nasza dzisiejsza propozycja, to kolonie dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat, odbywające się w urokliwej miejscowości o nazwie Malinka, stanowiącej integralną część Wisły, która znajduje się 7 km dalej. Jest to spokojne miejsce, które stanowi wymarzoną bazę wypadową umożliwiającą swobodne poruszanie się po Beskidzie Śląskim. Pamiętajmy, że góry to świetna opcja dla dzieci w każdym wieku. Mnóstwo atrakcji, świeże powietrze i piękne tereny gwarantują wiele opcji spędzania czasu na wolnym powietrzu. Z pewnością nikt nie będzie narzekał na nudę.


Kolonie w Wiśle – moc przygód i atrakcji dla dzieci


Nasze biuro podróży Futura Travel z Mysłowic zawsze stara się, aby uczestnicy organizowanych przez nas wyjazdów, zwłaszcza ci najmłodsi, byli w pełni zadowoleni z wakacji. Dlatego nasza kolejna propozycja na kolonie dla dzieci obejmuje tygodniowy wyjazd do Malinki, gdzie na dzieci oprócz przytulnego ośrodka wczasowego czekają również niezwykłe atrakcje i przygody. Każdy dzień niesie ze sobą coś nowego, ponieważ opiekunowie stawiają przede wszystkim na oryginalność. Uczestnicy mogą liczyć na takie zabawy jak:


  • Warsztaty plastyczne
  • Pokazy talentów
  • Quizy
  • Piesze wycieczki
  • Lekcja tańca góralskiego
  • Śpiewanie pieśni biesiadnych
  • Przejażdżka ciuchcią


A także wiele innych ciekawych atrakcji, które sprawią, że telefony komórkowe i inne gadżety odejdą w zapomnienie. Poza organizowaniem gier i wycieczek na miejscu, dzieci będą miały również okazję odwiedzić Leśny Park Niespodzianek w Ustroniu i zobaczyć skocznię narciarską im. Adama Małysza. Na koloniach nie zabraknie również licznych konkursów z nagrodami, aby dzieci mogły przywieźć do domu osobiste pamiątki i przede wszystkim – ciepłe wspomnienia.
Oprócz miłego i aktywnego spędzenia czasu, zapewniamy dzieciom także zakwaterowanie i wyżywienie, a doświadczeni opiekunowie zatroszczą się o ich bezpieczeństwo. Rodzice nie mają żadnych powodów do obaw – wszyscy zadbają o to, by dzieci wspominały swoje pierwsze kolonie z uśmiechem na ustach i... zapragnęły pojechać na kolejne samodzielne wakacje za rok!

Jesteśmy pewni, że proponowana rozrywka oraz doskonała opieka sprawią, że żaden mały wczasowicz nie będzie chciał zbyt szybko wracać do domu. Wyjazd jest tak zaplanowany, aby dzieci maksymalnie wykorzystały ten czas. Atrakcyjny program animacyjny i rozrywkowy sprawią, że Wisła Malinka będzie jednym z ich ulubionych miejsc na mapie. Nasze biuro podróży Futura Travel z Mysłowic już się o to postara!

Mogą Cię też zainteresować:

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem