Targi DOBRA MAMA Days II

Czyli o tym, co działo się podczas II edycja targów DOBRA MAMA Days.

Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 6 lat temu

Kategorie: Porady dla mam

W miniony weekend w Hotelu Rzeszów odbyła się już II edycja targów DOBRA MAMA Days. Na odwiedzające je mamy w ciąży oraz rodziny czekało jak zwykle mnóstwo atrakcji.

targi dobra mama days II w Rzeszowie

Zabiegane na co dzień mamy w te dwa dni miały okazję w jednym miejscu zapoznać się z ofertą sklepów z artykułami przeznaczonymi dla mam i dzieci. Wiele osób skorzystało z udzielanych przez specjalistów profesjonalnych porad na temat bankowania krwi, odpowiedniej suplementacji, laktacji, doboru bielizny oraz właściwego przechowywania żywności. Nie zabrakło firm z branży kosmetycznej i medycyny estetycznej, których przedstawiciele podpowiadali, jak profesjonalnie dbać o urodę. Do dyspozycji rodziców i dzieci przygotowano także plac zabaw, kącik mamy karmiącej oraz bufet z pysznym jedzeniem przygotowanym przez Hotel Rzeszów. Uczestnicy mieli również okazję zbadać poziom cukru oraz zmierzyć ciśnienie na stoisku Szkoły Rodzenia Pro-Familia.

Główną atrakcją targów były warsztaty z cyklu „Spotkania z DOBRĄ MAMĄ”, tym razem w dwóch odsłonach: w sobotę dla kobiet w ciąży i w niedzielę dla rodziców z dziećmi. Jak zwykle, bardzo dużym zainteresowaniem uczestników cieszył się panel dyskusyjny ze specjalistami ze Szpitala Specjalistyczny Pro-Familia. Na pytania uczestników odpowiadali: pediatra, położna, doradca laktacyjny, stomatolog, dietetyk i fizjoterapeuta. Na zakończenie targów rodzice mogli wziąć udział w konkursach przygotowanych przez organizatora i wygrać mnóstwo atrakcyjnych nagród. Dużo emocji wywołało oczywiście losowanie nagród głównych: wózka 2 w 1 od sklepu BenBaby z Rzeszowa oraz dwóch fotelików samochodowych firmy Lionelo i Kinderkraf, a także wielu innych fantastycznych upominków.

Serdecznie dziękujemy naszym partnerom, wszystkim wystawcom, specjalistom oraz odwiedzającym targi DOBRA MAMA Days II. Dzięki Wam udało się stworzyć sympatyczną atmosferę oraz porozmawiać na ważne tematy dotyczące ciąży, porodu i wychowywania dzieci.

dobra mama days II w Rzeszowie

hotel Rzeszów targi dobra mama days II

Mogą Cię też zainteresować:

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem