Dlaczego warto dać dziecku lalkę Barbie na prezent?

Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: około rok temu

Kategorie: Porady dla mam

Lalka Barbie to zabawka, która powstała w latach pięćdziesiątych, a dokładnie w roku 1958. Od tego czasu bawią się nią nie tylko małe dziewczynki, ale również chłopcy na całym świecie. Stała się ona również sposobem na inwestycje - bardzo wielu dorosłych zbiera zapakowane oryginalnie lalki, których wartość z czasem rośnie. Nie ma drugiej takiej zabawki, która co roku pojawiałaby się na listach do świętego Mikołaja tak często, jak właśnie lalka Barbie. Dlaczego warto właśnie ją dać dziecku na prezent? Na co zwrócić uwagę wybierając model dla swojego dziecka i gdzie można kupić oryginalną lalkę Barbie wraz z akcesoriami?

1. Lalka Barbie - dlaczego warto dać ją dziecku na prezent?

2. Pierwsza lalka - na co zwrócić uwagę przy wyborze modelu?

3. Lalki Barbie - gdzie znaleźć lalki i akcesoria do nich na prezent?

Lalka Barbie - dlaczego warto dać ją dziecku na prezent?

Lalka Barbie jest zabawką kultową, która na rynku funkcjonuje już od ponad sześćdziesięciu lat. Wiele pokoleń dziewczynek, ale nie tylko, wychowało się bawiąc tymi właśnie zabawkami. Co więcej, lalka Barbie może być świetną inwestycją, szczególnie jeżeli jest kolekcjonowana. Ponadto zabawa lalkami może być naprawdę różnorodna, ponieważ jedyne co ogranicza dziecko, to jego własna wyobraźnia. Lalka może jechać na wakacje, pracować jako lekarz czy też iść na zabawę lub występować w filmie. 

Pierwsza lalka - na co zwrócić uwagę przy wyborze modelu?

Na jakie elementy zwrócić uwagę przy wyborze lalki Barbie dla swojego dziecka? Na pewno trzeba się upewnić, czy dziecko danego modelu lalki już nie ma w swojej kolekcji - nie chcesz przecież dublować zabawki. Oprócz tego ważną kwestią jest również wiek, dla którego dany model został przeznaczony - można znaleźć lalki 3+,5+ i 7+ lat. A może twoja pociecha ma już całkiem sporo lalek i teraz przydałyby się jej jakieś akcesoria - domek, mebelki lub pojazdy i ubrania? To wszystko również można kupić i podarować dziecku pod choinkę na Boże Narodzenie. 

Lalki Barbie - gdzie znaleźć lalki i akcesoria do nich na prezent?

Gdzie znaleźć lalki Barbie do zabawy a także akcesoria dom i ogród, sport czy ubrania dodatkowe? Lalki można oczywiście kupować praktycznie wszędzie, jeżeli jednak zależy ci na dużym wyborze różnych modeli, to warto zastanowić się nad skorzystaniem z oferty Empiku. Z pewnością znajdziesz tam nie tylko Barbie, ale również Kena czy innych bohaterów. Jest więc szansa na to, że znajdziesz taki model lalki, który spodoba się twojemu dziecku i z którego będzie zadowolone. 

Mogą Cię też zainteresować:

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem