Sala zabaw dla dzieci – nie tylko na deszczowy dzień!

Szukasz ciekawego pomysłu na rozrywkę dla najmłodszych? Sala zabaw dla dzieci może być strzałem w dziesiątkę!

Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 4 lat temu

Kategorie: Podróże z dziećmi

Zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami i gąbkami, ścianki wspinaczkowe, trampoliny czy tory przeszkód – to tylko wybrane atrakcje, które może zaserwować swoim małym gościom sala zabaw dla dzieci. To doskonała propozycja nie tylko na deszczowe dni, gdy przebywanie na świeżym powietrzu nie wchodzi w grę.

Wyjście do sali zabaw to idealny wybór zarówno dla malucha, jak również dla starszaka. To obietnica wyjątkowej radości, która dodatkowo może być połączona z edukacją!

Rozrywka w aktywnym stylu dla najmłodszych

Maluchy są pełne energii, dlatego wizyta w sali zabaw dla dzieci może być świetnym sposobem na jej rozładowanie. W takich punktach na najmłodszych czeka mnóstwo interesujących atrakcji, które nie pozwalają nudzić się nawet na moment.

Dołącz do społeczności świadomych rodziców

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z naszą Polityką Prywatności.
Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie.


sala zabaw dla dzieci warszawa Airo Space Kids

Jeśli na naszym celowniku jest sala zabaw dla dzieci w Warszawie, w takim przypadku mamy przed sobą pełną paletę interesujących propozycji – od sal zabaw zlokalizowanych w popularnych centrach handlowych, a skończywszy na rozbudowanych centrach rozrywki, które mają po kilka pięter atrakcji dla swoich gości.

Sala zabaw dla dzieci najczęściej oferuje wejścia wolne, czyli dzieci mogą bawić się samodzielnie, według swojego pomysłu. Organizowane są również specjalne zajęcia przeznaczone dla najmłodszych, na przykład pod okiem animatora, który proponuje różne zabawy.

Nawet jedna godzina w sali zabaw dla maluchów może być wypełniona po brzegi wyjątkową rozrywką, ale najczęściej maluchy pragną spędzić tam o wiele więcej czasu, dlatego najlepiej przygotować się na co najmniej 2-godzinne lub 3-godzinne wyjście, aby dziecko mogło przetestować wszystkie atrakcje!

sala zabaw dla dzieci w warszawie Airo Space Kids

Ile kosztuje wyjście do sali zabaw dla dzieci?

Wielu rodziców unika sal zabaw dla dzieci w obawie o wysokie koszty tego rodzaju rozrywki dla najmłodszych. Jednak wizyta w sali tego rodzaju może być tańsza niż wyjście do kina!

Najbardziej opłaca się zabawa poza weekendami – większość sal zabaw proponuje niższe ceny od poniedziałku do czwartku, dlatego w piątek, sobotę i niedzielę będziemy musieli zapłacić za wejście więcej.

gdzie z dziećmi w warszawie?

Jedna godzina w sali zabaw dla dzieci w Warszawie to koszt od 15-20 złotych poza weekendami i od 25-30 złotych w weekendy. Za dwugodzinne wyjście zapłacimy odpowiednio od 25 złotych do 35 złotych. Z kolei wejście na cały dzień, czyli bez limitu godzin będzie kosztowało od 35 złotych do 50 złotych.

Airo Space Kids – sala zabaw dla dzieci w Warszawie

W Warszawie na najmłodszych czeka wiele ciekawych sal zabaw – jedną z nich jest sala zabaw dla dzieci Airo Space Kids, której głównym motywem jest kosmos. Airo Space Kids zapewnia wspaniałą zabawę każdemu ze swoich gości!

Sala zabaw dla dzieci w Warszawie Airo Space Kids to aż trzy piętra kosmicznych atrakcji, w tym między innymi trampoliny, ścianki wspinaczkowe, labirynty, tory przeszkód, zjeżdżalnie czy mini tor gokartowy. Na miejscu znajduje się także interaktywna strefa edukacyjna, gdzie można skorzystać między innymi z interaktywnej piaskownicy.

Airo Space Kids sala zabaw dla dzieci w warszawie

Atrakcje w sali zabaw Airo Space Kids dostępne są dla dzieci w wieku powyżej 3 lat. Dla młodszych przygotowano także specjalną strefę Toddler Zone, w której znajdują się różnorodne urządzenia przeznaczone specjalnie dla najmniejszych dzieci.

Ceny wstępu do sali zabaw dla dzieci Airo Space Kids rozpoczynają się od 20 złotych za jedną godzinę. Całodzienny wstęp to cena od 35 złotych. Dostępne są również specjalne karnety.

W Airo Space Kids można również urządzić wyjątkowe urodziny. Dostępne są tutaj specjalne salki urodzinowe, a sala zapewnia kompleksową obsługę dziecięcych przyjęć. Sala organizuje także różnego rodzaju rozwijające warsztaty dla najmłodszych.

Podsumowując, gdy chcemy zapewnić swojemu maluchowi wyjątkową zabawę nie tylko na deszczowe dni, w takim przypadku sala zabaw dla dzieci może być doskonałą propozycją!

Dołącz do społeczności świadomych rodziców

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z naszą Polityką Prywatności.
Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie.


Mogą Cię też zainteresować:

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem