Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 6 lat temu

Kategorie: Obiekty sportowe

Kraj: Polska

Województwo: Województwo zachodniopomorskie

Miasto: Szczecin

Jeżeli szukasz fajnego miejsca, by uciec od miejskiego zgiełku i świetnie bawić się z dziećmi w Szczecinie, to odkryj z nami Staw Brodowskich wraz z całą okolicą. Sprawdź dlaczego polecają go inni rodzice, bo być może będzie to dobra propozycja na spędzenie czas także dla Ciebie. 

Staw położony jest w niecce, by dość do jego brzegów musimy zejść nieco niżej. Na środku zbiornika znajduje się fontanna. Widok jakie tu zastaniecie z pewnością cieszy oczy, warto wybrać się tu na spacer i odkryć wszystkie ciekawe zakątki tego miejsca. Spacerując alejkami łatwo odnajdziecie kilka Atrakcji.
Brodowski Staw w Szczecinie: style=

Dla dzieci przygotowano tutaj nowoczesny plac zabaw. Różnorodność wyposażenie sprawi, że młodsze i starsze dzieci będą się tutaj świetnie bawić. Przygotowano tu zjeżdżalnie, huśtawki, bujaki, piaskownicę i wiele innych instalacji sprawiających wiele radości. 

Dla osób chcących spędzić czas aktywnie przygotowano kilka urządzeń treningowych stanowiących siłownię zewnętrzną. usytuowano je tuż przy jednej z alejek na skraju zielonej skarpy. Taka okolica i piękny widok umili Wam trening i sprawi, ze będzie on przyjemniejszy. Warto w tym miejscu zrobić przerwę na spacerze lub podczas biegania, poćwiczyć i zadbać o sprawność i poprawić kondycję.

szczecin staw Brodowski

Na skraju parku otaczającego staw znajdują się także piękne pergole. W ich wnętrzu usytuowano ławeczki i stoliki do gier planszowych. Niektóre z nich są przystosowane do gry w szachy

Staw Brodowski to super miejsce na przystanek podczas dłuższej rodzinnej wycieczki rowerowej. Specjalnie dla rowerzystów zamontowano tutaj jedną ze stacji gdzie możemy rower wypożyczyć lub oddać. Jest to świetny sposób na zwiedzanie miasta i jego pięknych miejsc. Zobacz także wszystkie zdjęcia!

Jeżeli chcesz odkryć więcej propozycji na rekreację w Szczecinie to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy dla Ciebie kolejne miejsc na ciekawe spędzenie wolnego czasu. 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem