Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 5 lat temu

Kategorie: Obiekty sportowe

Kraj: Polska

Województwo: Województwo zachodniopomorskie

Miasto: Szczecin

Jeżeli chcesz poprawić swoją sprawność i zadbać o kondycję to w street workout w parku Chopina w Szczecinie będzie dobrą propozycją! Odkryj jakie wyposażenie tu przygotowano i przekonaj się, że warto się tu wybrać.

Cały zestaw treningowy usytuowano na terenie placu zabaw. Do dyspozycji oddano zbiór drabinek, ławeczkę, linowe poręcze, podesty i drążki Dzięki takiemu zestawowi możemy przeprowadzić bardzo złożone treningi. Ciekawe ćwiczenia mogą przeprowadzić tu zarówno osoby początkujące jak i bardziej zaawansowane. Wyposażenie obiektu usytuowano na piasku, a całość dla bezpieczeństwa została ogrodzona. Okolica jest zielona spokojna i cicha, co umili nam spędzany tu czas. Park Chopina w Szczecinie pozwala nacieszyć oczy i uciec od miejskiego hałasu.  Jest to dobre miejsce na aktywność fizyczną podczas dłuższego biegu lub wycieczki rowerowej. 


street workout szczecin park Chopina

Jeżeli chcesz odkryć więcej takich miejsc rekreacji w Szczecinie to poniżej w "zobacz również" przygotowaliśmy kolejne propozycje na aktywne spędzenie wolnego czasu. Życzymy udanego popołudnia!
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem