Autor: Atrakcje Dziecięce

Opublikowane: ponad 5 lat temu

Kategorie: Place zabaw

Kraj: Polska

Województwo: Województwo zachodniopomorskie

Miasto: Szczecin

Park Żeromskiego w Szczecinie i znajdujący się tutaj plac zabaw dla dzieci to kolejna świetna propozycja na spędzenie wolnego czasu w rodzinny sposób. Warto odkryć to miejsce i samemu przekonać się, że czas spędzony tutaj będzie czasem rekreacji i świetnej zabawy. 


W parku znajduje się plac zabaw, który zachęca dzieci bardzo ciekawym wyposażeniem. Usytuowano tutaj duży domek ze zjeżdżalnią i rozmaitymi instalacjami do wspinaczki. Ścianka wspinaczkowa, liny i drabinki, wszystko to zachęca do aktywnego spędzania czasu. Do zabawy zachęca dzieci także długa zjeżdżalnia tyrolka, tuż obok niej usytuowano wiele sprężynowych bujaków i huśtawkę dla najmłodszych dzieci. Warto dodać, że znajduje się tu ciekawa instalacja w formie statku. 

plac zabaw dla dzieci park Stefana Żeromskiego

Plac zabaw jest rozlokowany na dużej powierzchni w środku parku. Dookoła stoi wiele ławek przeznaczonych dla rodziców. Możemy więc tu usiąść i obserwować bawiące się dzieci. Możemy być pewni, że okolica jest cicha, spokojna i zielona! Zieleń jest tu wszędzie, warto nią nacieszyć oczy. 

Jeżeli chcesz odkryć więcej ciekawych miejsc i atrakcji dla dzieci na terenie Szczecina to poniżej w "zobacz również" znajdziesz kolejne propozycje na rodzinny wypad. Nie trać czasu na szukanie, po prostu sprawdź, gdzie warto się wybrać, zobacz zdjęcia i przeczytaj opisy. Życzymy miłego dnia i udanej zabawy.


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem