Autor: Promocja Miasta Bielsko-Biała

Opublikowane: około 6 lat temu

Kategorie: Obiekty sportowe

Kraj: Polska

Województwo: Województwo śląskie

Miasto: Bielsko-Biała

Dlaczego warto poznać Bulwary Straceńskie w Bielsku Białej? Znamy kilka powodów. Znajdują się tutaj 3 place zabaw, siłownia zewnętrzna. ścieżki rowerowe , tor rolkowy i wiele innych atrakcji. 

Dzieci z pewnością najbardziej ucieszą się z nietuzinkowych atrakcji znajdujących się na placach zabaw. Jedną z niespodzianek są leśne zwierzęta. Konik polny kryje w sobie zjeżdżalnię a mrówka linowe instalacje do wspinaczki. Tuż obok usytuowano huśtawki z koszami do siedzenia i bujaki. Wszystko to robi ogromne wrażenie. Jeden z placów zabaw może być tutaj tylko fajnym przystankiem podczas rodzinnej wycieczki rowerowej, rolkowej lub spaceru. Należy dodać, że okolica jest cicha i spokojna. Wszędzie dookoła oczy nacieszyć możemy zielenią. Szeroka oferta rekreacji sprawia, że nikt nie będzie się tutaj nudził. 

bulwary Straceńskie w Bielsku Białej

Jeżeli chcesz odkryć więcej atrakcji dla dzieci w Bielsku Białej to poniżej w Zobacz również przygotowaliśmy kolejne miejsca rodzinnej rekreacji, które mogą Cię zainteresować. Odkryj je już teraz, a być może skłoni Cię to do zorganizowania kolejnej niezapomnianej rodzinnej wyprawy. Życzymy udanego dnia i świetnej zabawy!

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem